Selamlar!

E-Posta
[email protected]
Meslek
Freelance Graphicer
Ülke / Şehir
Turkey/Aksaray
Forum Puanı
4.00 yıldız(lar)

electr1c

electr1c, 17 y/o graphic designer.
Kayıtlı Kullanıcı
Burak "electr1c" Arıbaş Kimdir?

Tekrardan selamlar, ben Burak. 17 yaşındayım ve Aksaray'da yaşıyorum. Girişimci bir kişiliğim var ve bu kişiliğimi öne çıkarmaktan asla çekinen birisi değilim. Yaklaşık beş aydır grafik & tasarım ve editörlükle ilgileniyorum. Bu beş aylık süreç içerisinde yazılımı da grafik & tasarımla beraber yürütmeye çalıştım ve maalesef çok yorucu olduğu için başarısız oldum. Bende grafik & tasarım üstüne yoğunlaştım.

Şimdiye kadar genel olarak E-spor, oyunlar ve UI/UX ( gerçekten çok acemiceydi. =[ ) tasarımları gibi bir çok alanda denemeler ve çalışmalar gerçekleştirdim. Her gün; bıkmadan, usanmadan yeni şeyler denedim. Yaklaşık iki ay boyunca gördüğüm tasarımlardan ilham alarak, bazen aynılarını yaparak kendimi geliştirmeye çalıştım. Bilgiye aç ve hevesli birisiyim. Bir işi kafama koyduğum zaman onu yapmadan, istediğim şekile getirmeden asla paçasını bırakmam. Bu yüzden şimdiye kadar, tecrübesizliğimden kaynaklanan hataları saymazsak, hep istediğimi istediğim şekilde yaptım ve buda beni çok motive etti. Yakın arkadaş çevremden aldığım desteklerle beraber kendimi geliştirdim. Çevremde grafik & tasarım konusunda bilgisi olan kim varsa herkesten yardım aldım ve artık buradayım!

Buraya kadar okuduysanız hepinize çok teşekkür ederim, cansınız. Benim gibi yeni gelen arkadaşlar hepimiz hoş geldik, hoş bulmamız dileğiyle. Aşağıya bir kaç çalışmamı eleştiri almak için bırakıcam. Tekrardan teşekkürler.
electr1cvalotwitter.pngelectr1ctwitter.pngnpeN - youtube bannerxd.pngunity - player banner.pngnpeN - VALORANT Banner.png

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,804Kullanıcılar