Selamlar herkese, "Volkan ile Tanışın"

KimBuVolkan

Sahi kim bu?
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yuuh.org
Aslında hakkımda bölümünde biraz kendimden bahsettim. Oradan biraz kopyala birazda ekle bu şekilde ortaya karışık kendimden bahsedeyim.

Volkan ile tanışın..

Merhaba Volkan ben, Tabii ki 1TIK platform'unda pek bilinen biri değilim, hatta Grafiker bile değilim ama nedense burayı doldurayım da zevkine varayım diyorum. Antalya da dünyaya gelmişim ve yaklaşık 900'un karekökü kadar yıldır Nefes alıp veriyorum. Belki bir gün Grafiker olabilirim ve bu yukarıda yazdığım durumları değiştirebilir. O zaman burada bol bol tasarımlar yapabilir, keyfimize bakarız.

Real işim Geri Dönüşüm yani HURDACIyım, Wordpress, Opencart ve diğer bir çok CMS yazılımları ile haşır neşirim ve bilgilerim vardır. Bunların yanı sıra Bisiklet sporu olan Downhill ve Enduro ile ilgileniyorum aslında hobim desem daha doğru olur. (Belli başlı yarışmalara katılma düşüncelerim var.)

Grafik işlerine gelirsek, "bilgim varda bana kadar var" keza bir çok ünlü şirket ile çalıştım reklamlarında tasarımlarım kullanıldı ama yine de ben kendimi tatmin edemediğim için kabul göremiyorum..

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Aramıza hoşgeldiniz.

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar