Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Saha Satış Personeli Aranıyor

Katılım
19 Şub 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Puanları
8
Web sitesi
www.evrino.com
Türkiye Genelinde Satış Odaklı Saha Ekibi Kuruyoruz Firmamızın Yüzünü Yansıtacak Yeni Yüzler ve Yeni Ekip Arkadaşları Aramaktayız.
Diksiyonu Düzgün
Görünüşüne Özen Gösteren
İkna Kabiliyeti Yüksek
Motivasyonu Yüksek
Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek
Ekip Çalışmasına Uyumlu
Satış Odaklı Çalışabilecek Ekip Arkadaşları Aramaktayız
Detaylı Bilgi İçin
0542 656 29 87 ( Serhat Bey ) ile İrtibat Kurulabilmektedir

akaunting-logo-white2.png

0850 303 37 34

Evrino, 2006 yılında kurulmuş teknoloji odaklı bir Türk firmasıdır. Her sektör için modern, kullanışlı bir çözüm üretmeyi baz alarak hizmet vermekte, değişen ve gelişen ihtiyaçlara hızlı çözümler sunmaktadır.

İhtiyaçlara zamanında ve hızlı karşılık vererek, sorunsuz bir yaşam alanı açarak ve her bütçeye hitap ederek memnuniyeti sağlama gayesi içerisindedir.

Parlak fikirlerinizi, hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle bir araya getirmektedir.

İş ortakları ve tüketiciye en kaliteli hizmeti sağlayan, müşterilerin yansıttığı sorunlara çözümler sunan ve bu sanal dünyada öncülüğü üstlenmeyi hedefleyen bir yapıda olmasının yanı sıra Türkiye’nin değişim ve gelişiminde rol oynamak düşüncesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
 
Üst Alt