Roland SP540v Model makinem var

onurozkn51

Kayıtlı Kullanıcı
Bu makinede stick şeker ambalajı baskısı yapabilir miyim? Makine, kullanılan malzeme ile ilgili bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla bunun baskısını flekso baskı makinesi ile yapıyorlar. Roland ile bunun baskısını yapabilir miyim?

Ekli dosyalar

• stick-seker.jpg
    stick-seker.jpg
    424.4 KB · Görüntüleme: 3

WeLLCRaFty

Kayıtlı Kullanıcı
roland makinalar yüzeyi düz kağıt folyo branda v.b. malzemelere baskı yapabilir ambalaj baskısı için uygun bir makina değildir bunları baskı sistemi flekso baskı rulodan rulodan devem eden ve sonunda presle içi dolup paketlenen bi ürün yani bi bant sistemi var onun üzerinde ilerleyip süreç devam ediyordur
roland sp540v makina 137cm genişlik baskes sticker yani dış mekanda veya etiket olarak kullanılabilecek ürünler için uygundur detaylı ufak puntolardaki yazıları basabilir makinanınızın durumu iyi ise

onurozkn51

Kayıtlı Kullanıcı
Makinenin durumu iyi, bilgi için teşekkürler müşterime ilettim basamayacağımı bende aynı fikirdeyim bunun için kullanılan ayrı bir makine var bobin şeklinde oluyor o da bu makineler için uygun değil baskı yapamayacağımı düşünmüştüm doğru düşünmüşüm

5,690Konular
16,886Mesajlar
9,808Kullanıcılar
mustafa1980Son üye