ÇÖZÜLDÜ Reklam saatlerini programlayabileceğim bir radyo programına ihtiyacım var.. Yardımcı olur musunuz?

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Merhaba arkadaşlar;
Cingle, spot ve reklamları belirleyeceğim saatlerde yayınlayabilecek,
playlistini karışık mp3 lerle oluşturacağım bir radyo programına ihtiyacım var..

Aslında elimde bu işi yapan eskiden kalma yamalı bir program var ama
program kendini bir anda uyarısız direk kapatıyor...

Belki internetten radyo yayını yapan yada eski bir radyocu meslektaşımın arşivinden denk gelir..
Paylaşırsanız memnun olurum..

Teşekkür ederim..

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Bilen kardeşlerimiz varmı bilmiyorum ama zamanında Mirc vardı ve orada sohbet kanallarında radyo yayını yapardık sizde hatırlarmısınız bilmem, ozamanlar kullandığımız sam2 diye bir program vardı hala mevcutmu diye baktığım zaman " " olarak buldum. kullanışını hatırlamıyorum ama 2 paneli mevcuttu ve müzik geçişlerini çok güzel yapıyordu mikrafon kullanımındada müziği tam kesmeyip azaltarak sesin net çıkmasını sağlıyordu çok uzun süre olduğundan kullanımını unuttum. Umarım işinize yarar

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Bilen kardeşlerimiz varmı bilmiyorum ama zamanında Mirc vardı ve orada sohbet kanallarında radyo yayını yapardık sizde hatırlarmısınız bilmem, ozamanlar kullandığımız sam2 diye bir program vardı hala mevcutmu diye baktığım zaman " " olarak buldum. kullanışını hatırlamıyorum ama 2 paneli mevcuttu ve müzik geçişlerini çok güzel yapıyordu mikrafon kullanımındada müziği tam kesmeyip azaltarak sesin net çıkmasını sağlıyordu çok uzun süre olduğundan kullanımını unuttum. Umarım işinize yarar
Teşekkür ederim.. Bahsettiğin programı ararken ücretsiz bir kaç alternatifle karşılaştım..
Zara Radio bunlardan birisi.. Kullandığım eski programa da ufak benzerlikleri var..
Onu inceliyorum.. Teşekkür ederim..
Senin ve @paşa desteğiniz sayesinde çözüme ulaşacağım galiba..

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,797Kullanıcılar
mdeniztrSon üye