R10 davetiyesiz üyelik açıldı.

• Konbuyu başlatan novadesign
  • Başlangıç tarihi

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Kayıt başında :

"Resimdeki görsel gibi el yazınız ile belirtilen bugünün tarihi ve yüzünüzün net gözüktüğü öz çekim (selfie) fotoğrafı yükleyiniz. Yükleceğiniz fotoğraf jpeg, jpg, png formatlarında olmalıdır.
Farklı görsel yükleyip gönderdiğiniz takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır."

"R10.net'e üye olabilmek için gerçek kimlik bilgilerinizi girmelisiniz sistem otomatik doğrulama yapmaktadır.
Hesabınız açıldıktan sonra üyeliğinizin tamamlanabilmesi için ek olarak Telefon (SMS) doğrulaması yapmanız gerekmektedir.
TC Kimlik Numarası, ad, soyad ve doğum tarihi yanlış girildiği veya telefon doğrulaması yapılmadığı takdirde hesabınız açılmayacaktır."

r10 ' u tanımıyorum arkadaşlar...
Ancak bu bilgilerle kayda başlayan bir site de güvenilir olamaz.
Bir çoğunun da işi olmaz bence.

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
Kayıt başında :

"Resimdeki görsel gibi el yazınız ile belirtilen bugünün tarihi ve yüzünüzün net gözüktüğü öz çekim (selfie) fotoğrafı yükleyiniz. Yükleceğiniz fotoğraf jpeg, jpg, png formatlarında olmalıdır.

"R10.net'e üye olabilmek için gerçek kimlik bilgilerinizi girmelisiniz sistem otomatik doğrulama yapmaktadır.
Hesabınız açıldıktan sonra üyeliğinizin tamamlanabilmesi için ek olarak Telefon (SMS) doğrulaması yapmanız gerekmektedir.
TC Kimlik Numarası, ad, soyad ve doğum tarihi yanlış girildiği veya telefon doğrulaması yapılmadığı takdirde hesabınız açılmayacaktır."

Kantarın Topuzunu iyice kaçırmışlar Manyak gibi saçmalamışlar
TC Kimlik Çıkarırken Devlet bile bu kadar belge istemiyor al siteni başına çal:cool: bulunmaz cevhermisin:mad: acayip kızdım:ROFLMAO:

N

novadesign

Giriş zorunlu değil zaten sakin olun. Ben gibi üyelik için bekleyenler de çoktu ben şahsen hemen açtım üyeliğimi. Seversiniz sevmezsiniz. Kayıt olursunuz olmazsınız o sizin bileceğiniz iş artık ;);)

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Siz de mi hocam. Farklı mecralar vizyon kazandırır diye düşünüyorum ben :)

Elbette öyle dostum, latifesini yapıyoruz burada, o kadar da alayımız olsun :) Her site her mecra birşeyler katar insana r10un katamadıklarını biz bizim katamadıklarımızı r10 veya wmaracı ne dersen de. İnternet tamamlayıcı bir mecra malum :)

Serhat

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt başında :

Türkiye'nin hatta son verilere göre Dünya'nın en aktif forumu r10'u bilmiyorsanız ve güvenirliğini tartışıyorsanız sessiz kalıyorum

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Türkiye'nin hatta son verilere göre Dünya'nın en aktif forumu r10'u bilmiyorsanız ve güvenirliğini tartışıyorsanız sessiz kalıyorum

Elbette tanımıyorum.. O zamanda bakmıştım, web master arkadaşlarım için uygun bir site sanırım. Ancak tanımadığım ve sanal internet ortamında her şeye kuşku ve şüpheyle bakarken sizden istenilen bilgiler bana fazla geldiği için böyle bir yaklaşımda bulunmam doğal..
Siz tanıyorsunuz ki meth ediyorsunuz..

Keşke meth etmek yerine sitenin neden bu kadar ayrıntılı bilgiler istediğini, sitenin hangi kullanıcılara hitap ettiğini, biraz tecrübenizi paylaşsaydınız. Benim gibi düşünen arkadaşlara ışık tutardınız.

bayramsenakar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bi' R10 üyesi olarak maalesef dediklerinize katılamayacağım.
İçeride ciddi bir ticaret dönüyor en başında ve bu yüzden hem o ortamda Freelancer'ın güvende olması, hem de işverenin güvende olması gerekir.
Bu yüzden kayıt bu kadar zor zaten.

hkey

Kayıtlı Kullanıcı
Bir türü üye olamadığım bir platform

jenkbey

Kayıtlı Kullanıcı
davetiye kodu olan pm atarsa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler geç fark ettik malum siteyi şimdi de giremiyoruz :/ ekşide para ver abi üye yapan insanların olduğuna şahit olduğum site ama hırs yaptırdılar :D bi girip çıkarım belki neyse paylaşan olursa tenks para coin vs vermem baştan uyarayım, olmazsa da olmasın n'apalım

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Şunu bilmenizi istiyorum bu r10 konusunda daha önce orada bulunmamış kişi çok anladığım kadarıyla neden r10 bu kadar önemli ve bir hesap sahibi olmalısınız bunu kısaca anlatmak istedim. Bu o forumu sevmekle alakalı değil tamamen ticaret amaçlı.

R10 Hesabının avantajları:

• Hiç bir forum r10'daki müşteri kitlesine sahip değil gün içinde anlık 5-10 bin arası aktif kullanıcısı bulunuyor.
  • Eklediğiniz her ürün anında meraklısından meraksızına izleniyor bir hesabı olan ve bir ürün için makale açan var ise aranızda r10'da makale altındaki ziyaretleri görmüştür.
  • İnternette 10 farklı yere ürünü ekleyin biri r10 olsun 10 gün içinde gelecek müşterilerin %80 r10'dan olacaktır.
  • Dolandırıcılık aşırı nadir seviyede çok ketum bir yönetim var en ufak hataya bile yer vermiyorlar.

r10 hesabının dezavantajları:

• Sizin gibi bir çok satıcı var ve baltalama amaçlı konu altına kötüleyici yorumlar atabiliyorlar.
  • Makaleyi ziyaret edenlerin çoğunluğunda aynı türde ürün satanlar oluyor ve o kadar çakallar ki forumda yatıp kalkıyorlar direkt yeni bir müşteri gelir gelmez kendi makalelerine güncel atıp sizin makaleyi alta çekiyor.
  • Haksız yere banlanabilirsiniz bu yüzden asla r10'da ücretli üyelik alan biriyle tartışmayın ücretli üyelik alanların şikayetleri durumunda anında size söz hakkı tanınmadan hesabınız kapatılıyor çok fazla bu tür duruma denk geldim haklı olsanız bile banlanırsınız.
  • Davet ettiğiniz kişileri iyi seçmeniz gerekiyor çünkü siz hiç bir kusur işlememiş olsanız bile davet ettiğiniz kişi eğer bir ceza yer ise sizin hesabınız da kapatılıyor onu davet eden olduğunuz için
  • Davet ettiğiniz kişi müşteriniz olamaz ne demek bu size ticaret puanı verirse direkt iki hesap banlanıyor.

Şunu da bilin popüler forum sahiplerinin neredeyse hepsi r10 üyesi ve ücretli abonelik sahibidir girip bir göz atın anlayacaksınız :)

Aslında dezavantajların çoğunluğu dolandırılmanızı engelleyen şeyler ama dediğim gibi kişi ayrımı yapıldığı ve rekabetin çok fazla olduğu bir yer yani çömezler direkt yem oluyor orda kayıt olanların 5/3 ilk hafta içinde banlanıyor :D garip ama yapabileceğiniz bir şey yok bu kişisel verilerin istenmesi de bu dolandırılma oranlarını sıfıra çekme çabası olabilir ben hep davetle hesap açtım ve davet ile olan 3 hesabım daha var ürünlerimi oradan satıyorum farklı isimlerde bana ait olduğunu anlaşılır ise forumda 1 banlı hesabınız var ise yeni bir hesap sahibi olamıyorsunuz anlaşıldığı vakit hesabı kapatıyorlar ben haksız ban yiyenlerdenim davet ettiğim kişi daha önce forumda birini dolandırmış haliyle ona davet attığım için hem o yeni hesap hemde benim hesabım banlandı.

Serhat

Kayıtlı Kullanıcı
davetiye kodu olan pm atarsa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler geç fark ettik malum siteyi şimdi de giremiyoruz :/ ekşide para ver abi üye yapan insanların olduğuna şahit olduğum site ama hırs yaptırdılar :D bi girip çıkarım belki neyse paylaşan olursa tenks para coin vs vermem baştan uyarayım, olmazsa da olmasın n'apalım
Ahbap,Lösev,Mehmetçik vakfı gibi yerlere cüzzi bir miktar bağış yaparsanız davetiye gönderebilirim size

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye