Pong Game (Demo)

Krcstudio59

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhabalar;

Bir süredir üzerinde uğraştığım ve ismini koymakta çok zorlandığım, fakat logoya ve konuya en uygun isim olacağını düşündüğüm pong game oyununu sizlere tanıtmak istiyorum.

Oyun tek el ve çift elle rahatça oynanabilen, tam bir tuvalette metroda orada burada şurada vakit geçirme oyunu olarak geliyor. Şuan oyunun demosu ile karşınızdayım. Cross platform çıktı aldığım için android ios ve web tabanlı olacak.

Linke tıklayarak demoyu oynayabilir skorunuzu yorum olarak atabilirsiniz :) Eksiklerini söyler ve eleştirinizi saygı çerçevesinde yaparsanız çok çok memnun olurum. Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle ponggame-SON.png

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
bölüm bölüm olmalı bu şekilde çok sıkıcı geliyor oyunlar bana en fazla 1 hafta oynayıp kaldırırım. birde geçişler falan çok basit kalmış tek renk olması yerine yani sarı ve gri yi diyorum. daha farklı arkaplan yada hareketli bir geçiş yapabilirsin. çok basit duruyor bu sebeble. mantık iyi ama oynanabilecek türden tebrik ederim.

Krcstudio59

Kayıtlı Kullanıcı
bölüm bölüm olmalı bu şekilde çok sıkıcı geliyor oyunlar bana en fazla 1 hafta oynayıp kaldırırım. birde geçişler falan çok basit kalmış tek renk olması yerine yani sarı ve gri yi diyorum. daha farklı arkaplan yada hareketli bir geçiş yapabilirsin. çok basit duruyor bu sebeble. mantık iyi ama oynanabilecek türden tebrik ederim.

teşekkür ederim mücahit oyunu geliştirme aşamasındayım. 1 aydır mükemmeliyetçilik konusunda sorun yaşıyorum. En iyi olmayacaksa hiç olmasın modundaydım. Sonrasında 1-2 video izledim ve hastalıklı bir durum olduğunu farkedip ürünü sundum. Daha geliştirilecek çok fazla şeyi var. Ödüllü farklı top sistemleri, daha farklı fizik mekanikleri gibi. Renkler konusunda da eksikler var fakat en kısa sürede hepsini tamamlayıp android ve ios platformlarına sunacağım. Web demodan da devam edeceğiz tanıtım amaçlı. Tekrardan teşekkürler.

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
en doğrusunu yapmıssın bende birçok şeyi bu yüzden hep erteliyorum ve daha kötü sonuçlar elde ettim. mükemmel olmana gerek yok ilk başta zamanla çok daha iyi olduğunu fark edersin. inşallah başarılı olursun.

Enes Değer

Kayıtlı Kullanıcı
Qral gerçekten çok güzel bir oyun fakat daha sonraki sürümlerde daha da zorlaştırabilirsin. Mesela etraftan rasgele engeller çıkıp topa çarpar ve topun yönünü değiştir ya da puan kazandıkça yeni top şekillerinin kilidini açabilirsin.

Oyunun fikrini ve oynanış şeklini sevdim fakat gitgide ilerleme ve gelişmeye bağlı bir oyuna çevirirsen daha çok indirileceğine eminim.
Umarım bu değişiklikleri gitgide yaparsın ONUN DIŞINDA OYUNU SEVDİM.

Krcstudio59

Kayıtlı Kullanıcı
Qral gerçekten çok güzel bir oyun fakat daha sonraki sürümlerde daha da zorlaştırabilirsin. Mesela etraftan rasgele engeller çıkıp topa çarpar ve topun yönünü değiştir ya da puan kazandıkça yeni top şekillerinin kilidini açabilirsin.

Oyunun fikrini ve oynanış şeklini sevdim fakat gitgide ilerleme ve gelişmeye bağlı bir oyuna çevirirsen daha çok indirileceğine eminim.
Umarım bu değişiklikleri gitgide yaparsın ONUN DIŞINDA OYUNU SEVDİM.
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Bu ara pek bakamadım oyunu geliştirmeye. Engel olayını ben de düşünüyordum umarım sorunsuz bir şekilde ilerletebilirim.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye