Paket yüklenemedi. Tema style.css stil dosyası içermiyor.

afellions

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, Envatoelements premium üyeliğim ile indirdiğim temayı yüklemeye çalışırken sürekli bu hata ile karşılaşıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen konunun altına yazsın. Aldığım hatanın ss'ini de buraya bırakıyorum.
not: kullandığım tema dosyalarını da direkt burdan paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• HATA.png
    HATA.png
    17.4 KB · Görüntüleme: 15
  • elements-selfer-personal-portfolio-template-XEGGCW-2eld9o0J-07-20.zip
    13.8 MB · Görüntüleme: 9

eRRoNeoUs

Banlı Kullanıcı
bu wordpress e yüklenebilecek bir tema değil html template wordpress e uygun olanı bu

edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
edremitweb.com
Merhaba arkadaşlar, Envatoelements premium üyeliğim ile indirdiğim temayı yüklemeye çalışırken sürekli bu hata ile karşılaşıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen konunun altına yazsın. Aldığım hatanın ss'ini de buraya bırakıyorum.
not: kullandığım tema dosyalarını da direkt burdan paylaşıyorum.

senin aldığın sanırım bu veya bu da olabilir ikisi de aynı template
fakat wordpress için alman gereken buydu

afellions

Kayıtlı Kullanıcı
tam olarak bilmiyordum ne almam gerektiğini o yüzden yanlış almışım. Themeforest üzerinden uygun fiyatlı temin yapabilecek veya gönlünden kopup verebilecek biri varsa benimle iletişime geçsin çok istediğim bir tema

edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
edremitweb.com
tam olarak bilmiyordum ne almam gerektiğini o yüzden yanlış almışım. Themeforest üzerinden uygun fiyatlı temin yapabilecek veya gönlünden kopup verebilecek biri varsa benimle iletişime geçsin çok istediğim bir tema

ilk mesajınızda envato elements premium üyeyim demişsiniz. aynı yerden premium üye olduğunuz için istediğinizi indirebilirsiniz.

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar