ÇÖZÜLDÜ Oxwall FTP hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kcs

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar herkese.

Ben oxwall altyapısını kullanarak bir sosyal paylaşım sitesi açtım. Ama eklenti kurmaya çalıştığım zaman FTP hatası yaşıyorum.

cpanel üzerinden yeni bir ftp kullanıcısı oluşturup oxwall a girdim. girdiğim tüm bilgiler doğru olmasına rağmen dışarıdan edindiğim bir eklentiyi siteye eklediğim ve ftp bilgilerini doğru girdiğim halde bana FTP LOGIN ERROR! FAILED AUTHENTICATION. PLEASE CHECK PROVIDED USERNAME AND PASSWORD hatasını veriyor. ama girdiğim tüm bililerin kesinlikle doğru olduğuna eminim.

Bana yardım edebilecek birileri var mı acaba?

SiTeM

Moderatör
T.C. Onaylı
Selamlar herkese.

Ben oxwall altyapısını kullanarak bir sosyal paylaşım sitesi açtım. Ama eklenti kurmaya çalıştığım zaman FTP hatası yaşıyorum.

cpanel üzerinden yeni bir ftp kullanıcısı oluşturup oxwall a girdim. girdiğim tüm bilgiler doğru olmasına rağmen dışarıdan edindiğim bir eklentiyi siteye eklediğim ve ftp bilgilerini doğru girdiğim halde bana FTP LOGIN ERROR! FAILED AUTHENTICATION. PLEASE CHECK PROVIDED USERNAME AND PASSWORD hatasını veriyor. ama girdiğim tüm bililerin kesinlikle doğru olduğuna eminim.

Bana yardım edebilecek birileri var mı acaba?
sifreni unutum diyip yeni bir sifre talebinde bulundunuz mu ?

kcs

Kayıtlı Kullanıcı
sifreni unutum diyip yeni bir sifre talebinde bulundunuz mu ?
FTP hesabının şifresini ve kullanıcı adını şifreye gerek kalmadan hesabımız üzerinden görüntüleyip düzenleyebiliyoruz zaten

SiTeM

Moderatör
T.C. Onaylı
FTP hesabının şifresini ve kullanıcı adını şifreye gerek kalmadan hesabımız üzerinden görüntüleyip düzenleyebiliyoruz zaten
bu cümleden sorununuzun cözüldügünü mü anliyorum yoksa hala devam ediyor mu?

kcs

Kayıtlı Kullanıcı
bu cümleden sorununuzun cözüldügünü mü anliyorum yoksa hala devam ediyor mu?
ne yazık ki devam ediyor. bu oxwall sorununu hosting firmamın bilgi alanı dışında kalıyor ne yazık ki. internette yardım edecek kişiler arıyorum. ancak çok uçuk rakamlar söylüyorlar.

SiTeM

Moderatör
T.C. Onaylı
ne yazık ki devam ediyor. bu oxwall sorununu hosting firmamın bilgi alanı dışında kalıyor ne yazık ki. internette yardım edecek kişiler arıyorum. ancak çok uçuk rakamlar söylüyorlar.
özelden bana any desk veya tw verebilirmisiniz kontrol edebilirmiyim

kcs

Kayıtlı Kullanıcı
özelden bana any desk veya tw verebilirmisiniz kontrol edebilirmiyim
any desk ve tw nin ne olduğunu ne yazık ki bilmiyorum. benim internet sitesi bilgim wordpress ten ibaret. ama adminpaneli verebilirim isterseniz

SiTeM

Moderatör
T.C. Onaylı
any desk ve tw nin ne olduğunu ne yazık ki bilmiyorum. benim internet sitesi bilgim wordpress ten ibaret. ama adminpaneli verebilirim isterseniz
Telegram kullaniyorsaniz kullanici adinizi iletin veya özelden direk yazabilirmisiniz.Rica Etsem

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Başka birileri ile paylaşmış olduğunuz bilgiler sonucunda doğacak sorunlardan 1tik.net sorumlu olmayacaktır.
Sunucu adının localhost olup olmadığını kontrol ederek port kontrolünü sağlayın. cpanel'den php versiyonunuzu ve kullandığınız oxwall'ın desteklediği php versiyonunu kontrol ediniz. php 5.6 destekli oxwall kullanıyorsanız cpanel php versiyonunuz güncel versiyon ise php versiyonunuzu uygun olan sürüm yaparak deneyin.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,690Konular
16,886Mesajlar
9,809Kullanıcılar
emresen.esSon üye