Ortamların kara ejderi buralara da geldi

E-Posta
[email protected]
Meslek
Fizikçi, yazar
Ülke / Şehir
Türkiye / İstanbul
Forum Puanı
4.00 yıldız(lar)

Shatargat

Kara Ejder
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
draconism.com
Herkese merhaba!

"Tasarımcı Dayı'nın gazıyla gelenler" kervanına bir tane de kara ejder eklendi :)

Esasen fizikçiyim, ama bebelikten beridir ilgilendiğim hobim olan masaüstü rol yapma oyunlarıyla ilgili içerik üretip, senaryo ve kitap yazma işleriyle uğraşıyorum. Normalde göz zevkime güvensem dahi, tasarımdan (özellikle sektörel anlamda) çok fazla anlamam. İçeriklerin her şeyini, kitap ve senaryoların PDF'lerini kendi başıma hazırlamaya başladığımdan beridir, kendi çapımda bir şeyler yapıyorum. Normalde yabancı tutorialları takip ediyorum ama rastgele bir şekilde denk gelince Tasarımcı Dayı'nın kanalına takıldım, epey de hoşuma gitti. Arada bahsi geçtiği için de merak ettim, buralarda neler oluyor, neler dönüyor bir bakmak istedim. Konsept olarak buradaki işlerle çok alakasız olsam da teknik anlamda bir şeyler öğrenebilmeyi ve şansım olursa da edindiğim bilgiler doğrultusunda ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilmeyi umuyorum. Önümüzdeki birkaç ay boyunca kitabımı tamamlamak için yoğun bir tempo içerisinde olacağımdan ötürü pek aktif olamayabilirim, ama bahar döneminde bolca zaman geçireceğim gibi duruyor.

Eyyorlamamı yaptım, hepinize iyi ve yaratıcı günler diliyorum!

nightfall

????? ?? ? ???? ?????????.
Kayıtlı Kullanıcı
O zaman hoşgeldiniz ??????

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,751Kullanıcılar