ÖNEMLİ | Kredi Sistemi Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihatmacit

Yönetici
Kurucu
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net

Tık (kredi) sistemi üzerinde oluşan problemlerin tekrar yaşanmaması adına yaptığımız çalışmalar esnasında kaynaklanan kredi (tık) kaybı ve ekstra kredi (tık) yüklemeleri olmuştur. Kullanıcıların geriye dönük kredi (tık) miktarları sistem tarafından belirlenerek hesaplarında gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

M

mevlutsenel

eğer bi silme durumu olmadıysa, benim kredim eksik hala, ne yapabiliriz?

N

novadesign

benimde hatalardan vs önce 169 du şimdi 113 uygun görülmüş? Ayrıca günlük gelen sayı da düşürülmüş. benzer durum daha önce de olmuştu bildirmiştim. şimdi de oldu ben görene dek zaten olanlar olmuş.

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Bu tür durumlar her zaman olabilir.. Her zaman karşımıza çıkabilir. 1tik.net ekibinin çabalarını görüyoruz.. 1tik.net sayfamızı seviyoruz. Sitemiz yeni yeni olgunlaşıyor.. Karşılıklı sabır ve anlayışla her tür sorun tebessümle aşılır.

Çalışmalarınızda başarılar diler, sizinde anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Anlaşılmayan nokta şudur ki; sistemin verdiği hatayı yine sistemin kendisi bu şekilde düzeltti. Kullanıcılara ayırım veya özel bir inisiyatif kullanımı söz konusu asla değildir. Gerekli açıklamalar yeterince yapıldı, lüzumsuz yere uzamaması için bu konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye