Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Navicat Premium - Windows Veya MacOS

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
25 Eyl 2020
215
157
48
istanbul
www.arcface.net
ΤΙΚ
💎335
Merhabalar,

Uzun yıllardır windows tarafında kullandığım ve Mac cihaza geçtiğim de kullanmaya devam ettiğim bir programı anlatacağım size.

Veritabanı türünüz ne olursa olsun MySQL, MariaDB, Oracle, SQLite, PostgreSQL ve Microsoft SQL Server her türlü çalışmanızı sorunsuz ve akıcı şekilde yapabileceğiniz bir program.

Ben Web yazılımı ve oyun yazılımı için aktif olarak bu programı kullanıyorum web yazılım yaparken phpmyadmin kullanan kişi sayısı çok fazla ama daha önce kullandı iseniz ne kadar kısıtlı ve ağır bir sistem olduğunu biliyorsunuzdur.

Navicat ile anlık kod denemeleri yapabilir phpmyadmin'de kitli sütun da oynama yapamıyorken Navicat üzerinde yapabilir veritabanlarını yönetip yeniden derleyebilirsiniz.

Phpmyadmin için sürekli bir yan sekme açmak zorunda kalırsınız her düzenleme sonrası göndermeyle uğraşırsınız bir sql kodu yazıp denedikten sonra aynı kodu düzenlemek için 2-3 sefer yönlendirilirsiniz ama Navicat bir program olduğu ve bilgisayarı çok ama çok az yorduğu için sürekli açık bırakabilirsiniz.

Diagram konusunda Navicat üzerine bir program tanımıyorum aşırı basit bir menüsü ama çok gelişmiş bir içeriği vardır.
Tabloları birbiriyle ilişkilendirmek çok basit yerleşimlerini ve boyutlarını da ayarlayabiliyorsunuz programın koyu ve açık teması bulunduğu için'de geceleri koyu gündüzleri de açık tema kullanarak gözlerinizi de yormazsınız.

Panelden Görüntü
Ekran Resmi 2020-11-14 14.48.24.png
Tablo Listesi
Ekran Resmi 2020-11-14 14.50.02.png
Diagram Görüntüsü
Ekran Resmi 2020-11-14 14.52.24.png
Son Olarak Birde Sql Sorgu Alanını Göstereyim Ekran Resmi 2020-11-14 14.54.04.png

Navicat Premium Ücretli bir programdır fakat crackli halini bulması aşırı basittir bu yüzden bir crack linki veya bir site vermeyeceğim ilk bulduğunuz sitedeki crackli Navicat bile işinize yarar.

Bu Program hem windows hemde Mac için bulunuyor işletim sisteminiz ne ise ona uygun olanı indirip kullanabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: paşa