ÇÖZÜLDÜ Metal kutu mock up

SAKALMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba burda yeniyim umarım doğru yerde doğru bir paylaşım yapıyorum. Ekteki iki görselde bulunan metal kutuların mockup ları gerekli bir çok yere baktım ücretsiz bulamadım youtube ta dayının videoda 1tik.net görünce dedim ben yanlış yerde arıyorum. Neyseki doğru adrese geldim :) elinde olan yada bulabileceğim yeri söyleyen olursa beni çok büyük dertten kurtarmış olur şimdiden çok teşekkür ederim ☺️ CCE83B9F-58F1-490A-93EE-FF7AEAF16020.jpegFB6999C9-CBC9-4176-892A-1A7172137D67.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Merhaba burda yeniyim umarım doğru yerde doğru bir paylaşım yapıyorum. Ekteki iki görselde bulunan metal kutuların mockup ları gerekli bir çok yere baktım ücretsiz bulamadım youtube ta dayının videoda 1tik.net görünce dedim ben yanlış yerde arıyorum. Neyseki doğru adrese geldim :) elinde olan yada bulabileceğim yeri söyleyen olursa beni çok büyük dertten kurtarmış olur şimdiden çok teşekkür ederim ☺️ Ekli dosyayı görüntüle 7547Ekli dosyayı görüntüle 7548
Merhabalar,
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
aradığınız mockupı bulamadıysanız size şöyle bir kolaylık söyleyebilirim.

Beyaz kutudan Örnek vererek anlatımı yapıyorum.
Resimi Photoshop ile açın,
"Spot Healing Brush Tool" ( Kısayolu "J" ) aracını seçerek ürün üzerindeki logoların temizliğini yapın,
Ardından yeni bir layer oluşturun,
Yeni bir çalışma alanında kullanmak istediğiniz logonuzu veya çalışmanızı açarak "Marquee Tool" ( Kısayolu"M" ) ile kopyalayınız,
Oluşturduğunuz layer seçilli iken,
"Filter > Vanishing Point" ( Kısayolu "ALT+CTRL+V" ) yolunu seçin,
Açılan pencerede "Create Plane Tool" ( Kısayolu "C" ) Seçerek logonuzu koymak istediğiniz alan derinliğini oluşturun,
Alanı oluşturduktan sonra CTRL+V ile kopyaladığınız logonuzu veya çalışmanızı yapıştırın,
Logonuzu veya çalışmanızı yapıştırdıkdan sonra CTRL+T ile SHIFT'e basılı tutarak orantılı bir şekilde alana yerleştirin.

Anlattıklarıma örnek olarak resimleri inceleyebilirsiniz.
Hacı Şerifin Sitesinden alınan görsel;
kurumsal-logolu-cikolata-32-adet-madlen-cikolata-metal-kutu-2084-kurumsal-haci-serif-11361-20-B.jpg

ve Logomuzun Örnek Uyarlanması;
mockupdeneme.png

umarım anlatım size yardımcı olmuştur. Örnek çalışmada diğer alanlar boş bırakılmış olup siz bu şekilde diğer alanlarada istediğiniz logonuzu veya çalışmanızı ekleyebilirsiniz.
Tekrardan Aramıza Hoşgeldiniz.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,803Kullanıcılar
byulkucuSon üye