Merhaba tasarımcılık alanında ve de site de yeniyim

E-Posta
[email protected]
Meslek
İşçi
Ülke / Şehir
Türkiye/Konya
Forum Puanı
3.00 yıldız(lar)
Hobi
Tasarım adına insanlara yardımcı olmak.

samilbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba kardeşlerim kendimi tanıtayım ismim Şamil Baran 27 yaşındayım ve aslen konyalıyım. Aranızda yeniyim başlıktan da anladığınız üzere, Siz değerli alanında uzman, tecrübeli ve ayrıyeten aynı zaman da deneyimli bireylerle birarada olmaktan onur, şeref ve mutluluk duyarım ve tasarımcılığa baya hevesliyim, tasarımcılıktan kastettiğim sadece logo değil bu bir web sayfası tasarımcılığı da olabilir. Kendime güveniyorum ve kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum bunun için derinlemesine köklü ve sağlam bir eğitim almak istiyorum, Hiçbir bilgim yok ve elimde şimdilik kırık photoshop uygulaması var. Bu alanda bana sunabileceğiniz bütün çözüm, öneri, ve fikirlerinize açığım. Saygılarımla.

İyi Çalışmalar :)

Mahmut

Moderatör
Merhaba kardeşlerim kendimi tanıtayım ismim Şamil Baran 27 yaşındayım ve aslen konyalıyım. Aranızda yeniyim başlıktan da anladığınız üzere, Siz değerli alanında uzman, tecrübeli ve ayrıyeten aynı zaman da deneyimli bireylerle birarada olmaktan onur, şeref ve mutluluk duyarım ve tasarımcılığa baya hevesliyim, tasarımcılıktan kastettiğim sadece logo değil bu bir web sayfası tasarımcılığı da olabilir. Kendime güveniyorum ve kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum bunun için derinlemesine köklü ve sağlam bir eğitim almak istiyorum, Hiçbir bilgim yok ve elimde şimdilik kırık photoshop uygulaması var. Bu alanda bana sunabileceğiniz bütün çözüm, öneri, ve fikirlerinize açığım. Saygılarımla.

Hoş geldin aramıza :)

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı

merhabalar , hoşgeldin

Arda0

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Öncelikle tasarım alanında bende sizin gibi yeniyim ama bazı tavsiyeler verebilirim.Öncelikle photshop uygulamasından tasarım yapmanızı önermem çünkü boyutunu büyütüp yaklaştırırsak piksel piksel olur bu yüzden illustrator kullanmanız daha mantıklı olur mockup,efektler gibi özellikleri vektör olarak çalıştığınız dosyayı photoshop'a atarsanız düzenleyebilirsiniz.Vektörel çalışmanız daha mantıklı olacaktır.İyi günler :)

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar