Mega.nz Storage Full Sorunu | HELP

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli 1tik.net Sakinleri,

Çok önemli bir sorun ile karşı karşıyayım çözüm bulamadım imdat diyorum. Bilgisi olan yardım edebilir mi?

sitesinde free account bir üyelik yapmıştım. Bayağı fotoğraf arşivlerimi atmıştım şimdi ne indirebiliyorum ne de başka bir buluta aktarabiliyorum. EK'teki hatayı veriyor.
Mega.nz.png

eRRoNeoUs

Banlı Kullanıcı
free accountlarda boyut 50gb gibi gösterilir ama 15gb tır ve 2-3 ay sonra düşer sen 75 gb kullamışsın adamlar sana 3 kez mail atmış ki neredeyse onlarda bir yıl olmuş verilerini kurtarmak istiyorsan bir aylık pro paket almalısın aksi halde indirtmezler erişemezsin

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
free accountlarda boyut 50gb gibi gösterilir ama 15gb tır ve 2-3 ay sonra düşer sen 75 gb kullamışsın adamlar sana 3 kez mail atmış ki neredeyse onlarda bir yıl olmuş verilerini kurtarmak istiyorsan bir aylık pro paket almalısın aksi halde indirtmezler erişemezsin
Acaba 18 gün içinde yılbaşı var indirim vs. gelir mi? Genelde yapılıyor yaa...

Devrim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmiyorum yazılanları anladın mı? ama ben yinede tekrar edeyim. '' ...falanca tarihlerde sana mail attık... şu kadar dosyan şu kadar yer kaplıyor. ücretine mukabil senin üyeliğini yükseltelim yoğusa 18 gün sonra hepsini silip atacağız.'' diyor. kredi kartında limit yarat çok önemli dosyalarsa.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,806Kullanıcılar
fotoalaaSon üye