Mause Önerisi

Emine N. Binan

Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar mause almayı düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok.Kullandığım programlar 3dmax gibi model programları.Beni uzun süre idare edecek kablosuz bir mause öneriniz var mı?

Emine N. Binan

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler ama fiyat olarak çok fazla daha uygun bir fiyat için öneriniz var mi ?

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
logitech m590 güzel fare bluetoothlu 2 cihazda çalıştırma ayarı da yapabilirsiniz ve tuşları da var farklı özellikler atayabiliyorsunuz. fiyatı da uygun. mac için aldım onu kullanıyorum. onun dışında xiaomi mi lite 2 almıştım o biraz daha kaba duruyor bu cihaza göre ama fiyat olarak daha ucuz. :)

Grafiker6802

M. Gökhan Uğurlu
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
fikirderyasi.com
kablolu mouse düşünürseniz size en iyi önerim uygun fiyatlı olup 70-100 tl arasında alabileceğiniz Op-620d çizim yapmak için oldukça uygun kullanımı rahat saatlerce çizim yapabilirsiniz. yan versiyonları oldukça mevcut, orjinal olmasına dikkat ediniz Mat ve Parlak olarak iki tane versiyonu olduğunu biliyorum hangisini isterseniz alabilirsiniz iki versiyonunu da kullandım. İyi çalışmalar dilerim...2.jpg benim kullandığım mouse A4TECH LOGOSU bu şekilde bunu kullanıyorum. memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Grafiker6802

M. Gökhan Uğurlu
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
fikirderyasi.com
Kablosuz mouse olarak biraz kullanma fırsatı bulduğum kullanımı rahat tıklama sesinin minumum olan

Asus WT425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama özellikli mouse önerebilirim. Çizim yaparken nasıl bir rahatlık sunar bununla ilgili bir deneyimim olmadı bu yüzden teknoloji mağzasında yerinde deneyimleyerek çizim için uygun olmadığına bakıp sizin için uygunsa alabilirsiniz. fiyatı 200-250 arasında değişmektedir.​

3.jpg

Son düzenleme:
5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye