SORU Magic Mouse 2 & Magic Trackpad 2 - Hangisini Almalı?

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Merhabalar,

Yıllardır standart avuçiçi fare kullanıyorum mac cihaza geçme kararım ile beraber aksesuarlarımı da değiştirdim. Fakat apple size mouse tarafında 2 seçenek sunuyor biri trackpad diğeri ise mouse açıkcası yıllardır standart avuçiçi mouse kullandığım için seçim yapması çokta zor olmadı.

Magic Mouse tercih ettim fakat mac cihaza geçmeyle beraber cihazın trackpad'i avuçiçi fareye göre çok daha kullanışlı olduğunu fark ettim bu yüzden yaklaşık 3 gün önce trackpad sipariş ettim ve dün elime ulaştı kullanımlarım sonucunda iç rahatlığıyla size hangisini tercih etmelisiniz söyleyeceğim.

NOT: ben koyu tema hastasıyım o yüzden tüm cihazımlarım koyu temalıdır yani eğer bu cihazların beyaz olanlarını alırsanız çok daha uyguna gelecektir.

Öncelikle Neden Magic Mouse:
MRME2.jpeg- - Dokunmatik Yüzey
  • Sarj sıkıntısı yok tek sefer sarj 2 ay götürüyor.
  • Ek aparat derdi yok bluetooth ile bağlantı.
  • Taşınabilir ek aparat sarj aleti taşıma derdi yok
  • Çoğu kişi tasarımını beğenmiyor ama bence muazzam bir estetiği var
  • BetterTouchTool ile yüzlerce işlev atama imkanı [Sadece mac cihazlar için]

Neden Magic Trackpad
MRMF2.jpeg
  • Mouse için olan maddelerin hepsi bunun içinde geçerli
  • Orjinal izleme dikdörtgenindeki işlevler gibi işlevlere sahip buda magic trackpad'i direkt zaten öne çekiyor.
  • Daha geniş yüzey cihazın trackpad alanının boyutu mac kullanıyor iseniz biliyorsunuzdur. Ondan daha da geniş büyük rahatlık yani.

Saydığım maddeler zaten tercih etmeniz gerekeni direkt olarak gösteriyor keşke cihazı aldıktan sonra mouse alsaydım tercihim direkt trackpad olurdu size önerim hiç kuşkuya düşmemeniz direkt olarak trackpad alın asla pişman olmazsınız.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,799Kullanıcılar
alicanelagozSon üye