NEDİR Macs Fan Control - Mac Cihazınızın Ateşini Söndürün.

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Merhabalar,

Bu program çok fazla işime yarıyor gariptir mac cihazım aşırı ısınıyor 2020 çıkışlı sıfır bir ürün olmasına rağmen ve üst segment bir cihaza sahibim performans bakımından bir negatif tarafı olmuyor sadece çok ısınması sinir bozuyor bende bu yüzden bu programı keşfettim çünkü çok ısınınca sarj aşırı hızlı boşalıyor bu programı çalıştırıp fanları son güçte çalıştırıyorum ve 30 saniye içinde sıcaklığı aşırı düşüyor.

Bu program app store'da bulunmuyor o yüzden programın kendi sitesinden indirmeniz gerekiyor.

Program Sitesi :

Program free ve pro şeklinde 2 farklı şekilde veriliyor ben free halini kullanıyorum aşırı işimi görüyor zaten sizde ücretsiz olanı indirebilirsiniz.

Ekran Resmi 2020-11-03 14.44.43.png

Kurduktan ve çalıştırdıktan sonra mac cihazınızda üst barda ikonu gelecektir. Üstüne gelip tıklayın ve Macs Fan Control'ü göster diyerek panele ulaşın.

Ekran Resmi 2020-11-03 14.45.42.png

Bu Aşamadan sonrası basit Aktif Ayar kısmında mac cihazınız aşırı ısındığın da Tam Patlama diyerek 30-40 saniye içinde cihazınızı buz gibi yapabilirsiniz. Ama sakın sürekli açık bırakmayın cihaz soğuduktan sonra tekrar otomatik yapın.

Ekran Resmi 2020-11-03 14.46.46.png

Ek olarak standart da fanların normal çalışma hız ayarları var onları da değiştirebiliyorsunuz Kontrol kısmında Özel... butonuna tıklayıp ayarlayabilirsiniz ama önerim otomatik olarak bırakmanız olur.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye