NEDİR Love, Death & Robots - Bir Günde Bitirilecek Diziler #1

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Merhabalar,

Kültür, Sanat ve Bilim kategorisi altındaki Dizi, Film ve Müzik bölüme özel bir seri olsun istedim BGBD (Bir Günde Bitirilecek Diziler) adı altında bir seri yapıyorum bu bölümün ilk dizisi tasarım üzerine yoğun olan foruma uygun olsun istedim.

Bu seri üzerinde önereceğim diziler daha önce izlediğim ve bunun üzerine önereceğim şeyler olacaktır.

Love, Death & Robots

Love-Death-Robots3.jpg

Dizinin tüm bölümleri grafik animasyondan oluşuyor ve birbirinden ayrı hikayelere sahip her bölüm ayrı bir konuya sahip bölüm süreleri 6 ile 17 Dakika aralığında çocuk dizisi gibi gelmesin gözünüze bir çocuğun asla izlememesi gerekeceği bir dizi desek daha iyi olur tam bir yetişkin dizisidir.

Dizi tek sezon ve 18 bölümdür fakat 2 inci sezonu haziran 2019'da onaylandı. Yakında yeni sezonun da geleceği kesin bu dizinin bir diğer özelliği de black mirror tarzında hangi bölümden başlarsanız başlayın her bölümün hikayesi farklı olduğundan dolayı bir - yani olmuyor. Başı olmadığı için sonunu tahmin edebileceğiniz bir şey değil bu da her yeni bölüm de bize yeni ne anlatacaklar diye sordurmayı sağlıyor.

Son olarak dizi hakkında bir kaç bilgi verip bitireyim umarım seveceğiniz bir dizi olur.

Yayın Tarihi: 15 Mart 2019
Sezon Sayısı: 1
Bölüm Sayısı: 18
Türler: Yetişkin Animasyonu, Antoloji Serisi, Bilim Kurgu
Esinlenilen Eser: 1981 Heavy Metal [Film]
Ulaşabileceğiniz Yerler: Netflix

Son düzenleme:
5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar