Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilirsiniz.

Lara Croft Go ve Monument Valley 2 Kısa bir süreliğine ücretsiz!

Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
85
Tepkime puanı
48
Puanları
18
1585413512422.png

1585413522868.png

Lara Croft Go
Sıra tabanlı bir bulmaca oyunu. Bölümleri geçmek için hangi adımı atacağımızı belirlerken kafa yormak gerekiyor. Oyunun kontrolleri kolay, tek elle rahatlıkla oynanabiliyor. Ayrıca grafikleri güzel olmasına rağmen tüm telefonlarda stabil bir şekilde çalışıyor.


Monument Valley 2
Bulmaca türündeki bu oyunda bölümleri bitirmek için bakış açınızı değiştirmek gerekiyor. Bölümler hem görsel açıdan hem de zorlayıcılık açısından iyi tasarlanmış. Tek elle oynanabiliyor ve düşük performanslı telefonlarda bile stabil şekilde çalışıyor.

Özellikle Monument Valley serisine hayranım diyebilirim. İlham verici bir oyun. Kampanya bitmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.
 
Katılım
1 Mar 2020
Mesajlar
37
Tepkime puanı
23
Puanları
8
Lara Croft serisini bilgisayardan çok oynadım çok başarılı oyun serilerinden biridir. Mobil ilk defa deneyeceğim oyunun geliştiricisi Square Enix bünyesinde mobil oyunlar için sonuna Montreal ismi dahil edilmiş köklü bir firma. Daha oynamadan kaliteli bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu belirteyim :) Monument Valley 2 oyunu da kaliteli ve tatlı bir oyun üstelik Türkçe dil desteği var. Mobil oyunları sevin ya da sevmeyin mutlaka ikisini de yükleyip bir deneyin derim. Bilgilendirme için teşekkürler.
 
Üst Alt