Kullanışlı Telegram Botları ?

nightfall

????? ?? ? ???? ?????????.
Kayıtlı Kullanıcı
Telegram-01.jpg

Selâmün âleyküm ??

Çok denemeler sonucu aralarından seçtiğim, kullanışlı bulduğum Telegram botlarını sizinle de paylaşmak istedim. Üzerine tıklayarak bota ulaşabilirsiniz ?

1️⃣

Bu bot ile istediğiniz siteyi, anlık hızlı görünüm sunan telegra.ph sayfasına çevirip, Telegram'daki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ✍?

2️⃣

Bu bot kimi zaman işinize yarayabilecek bir bot. Yine istediğiniz sitenin linkini bota gönderiyorsunuz, ve size o linkteki sayfanın tamamını ekran görüntüsü olarak gönderiyor ??

3️⃣

Bu bot oldukça faydalı arkadaşlar. Biliyorsunuz, kısa linkler çokça kullanılıyor. Kimi zaman güvenemediğimiz yerlerden geldiği için, kısa linki bu bota gönderiyoruz, ve bize linkin uzun hâlini gönderiyor. Güvenli olduğunu görürsek, biz de gönül rahatlığıyla linki açıyoruz ??

3️⃣

Bu bot ile Twitter'da beğendiğiniz bir videoyu, tweet linkini atarak farklı çözünürlüklerde indirebilirsiniz ?

4️⃣

Bu bota ses kaydı atıyorsunuz ve kaydı metne döküyor. Oldukça kullanışlı ve kaliteli bir bot. Muâdilleri arasında en iyisi diyebilirim ?

5️⃣

Bu bot ile Telegram üzerinde kullanabileceğiniz, kısa süreli bir mail adresi alabilirsiniz. Süresi bitince yenisini alabilir, veya eskisini restore edebilirsiniz ✉?

6️⃣

Bu botu grubuna dâhil olanlarımız biliyordur, bir oyun botu ama çok kaliteli ? Tâbir-i câizse Google Play'de gördüğümüz çerezlik küçük oyunlardan bolca barındıran bir bot. Kendi rivâyetine göre para da kazandırıyor, 10$ olunca Paypal üzerinden çekebilirsiniz ?

7️⃣

Bu da bir tarih geri sayım botu. İleri bir tarih seçiyorsunuz, ve size kaç gün sonra olduğunu gösteriyor. İsterseniz bottan günlük bildirim de isteyebilirsiniz ⏱? Ayrıca Türkçe çevirisi de naçizane bana aittir ?

8️⃣

İsminden anlaşılacağı üzere, siz bota il ismini yâhut plaka kodunuz yazıyorsunuz, o da size hangi şehir olduğunu söylüyor ?

9️⃣

Bunu kim neden kullanıyor bilmiyorum, ama hoş geldiği için yazayım dedim ? Bu bota bir cümle yazıyorsunuz, ve onu tepe taklak yapıyor, ǝlʎöq ıʞdıʇ ?

? Bu kadar ? Allah'a emânet olun ??

•❅──────✧❅✦❅✧──────❅•

Tavsiye ettiğim Telegram kanallarına da, buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
5,689Konular
16,883Mesajlar
9,790Kullanıcılar
TaytaySon üye