ÇÖZÜLDÜ Kodu Responsive Yapma|YARDIM

barisprlk0

Kayıtlı Kullanıcı
Şu kodu responsive yapabilir mi biriniz
+
Bu foruma yeni katıldım sayılır burada nasıl tepki alırım bilmiyorum ama ücretsiz kim neden yapsın demeyin lütfen ben dahil birçok kişi diğer kişilerin problemlerini çözüyor. Ayrıca istediğimin küçük bir şey olmadığının farkındayım yardımcı olacaklara teşekkürler :)

Kod:

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrmerc

Yönetici
Web sitesi
www.mrmerc.net
+
Bu foruma yeni katıldım sayılır burada nasıl tepki alırım bilmiyorum ama ücretsiz kim neden yapsın demeyin lütfen ben dahil birçok kişi diğer kişilerin problemlerini çözüyor. Ayrıca istediğimin küçük bir şey olmadığının farkındayım yardımcı olacaklara teşekkürler :)

Kod:

Biraz daha dikkatli bir başlık seçimiyle elbette bir yardım eden bulanacaktır :)
Sonuçta burada bunun için varız, öyle değil mi ? :)

Paylaştığınız kodu jsFiddle veya codepen gibi live görebileceğimiz bir yerden paylaşırsanız daha net bir yardım alabilirsiniz.

Ayrıca, nasıl bir responsive yapısı istiyorsunuz ? Biraz daha detay verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim :)

barisprlk0

Kayıtlı Kullanıcı
Biraz daha dikkatli bir başlık seçimiyle elbette bir yardım eden bulanacaktır :)
Sonuçta burada bunun için varız, öyle değil mi ? :)

Paylaştığınız kodu jsFiddle veya codepen gibi live görebileceğimiz bir yerden paylaşırsanız daha net bir yardım alabilirsiniz.

Ayrıca, nasıl bir responsive yapısı istiyorsunuz ? Biraz daha detay verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim :)
her boyutta mobil cihaza uyumlu olmasını istiyorum

ahmet_algoritim

instagram @hicahmed
Kayıtlı Kullanıcı
CSS kodlarında @media diye bir kullanım var. Onu araştır. Kullanırken ekran genişliğini belirterek normalde yazdığın css kodlarını diğer cihazlara uygun olarak tekrar kodlaman gerekir.

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Kimse seve seve kardeşim diyip alıp kodunu editlemez ayrıca kod bloğun zaten çok kısa 10dk bir araştırma ve 3-5 denemeyle yarım saatte css'de media kullanımı anlayabilir cihazlarda responsive bir görünüme sahip olabilirsin.

w3 üzerinde detaylı bir anlatım yer alıyor ayrıca deneme yapabileceğin bir alanda sunuyor kısa bir okuma yaparak bir kaç deneme sonucu istediğin şeyi elde edebilirsin.

Ayrıca;

Bu bir yardım isteği değildir.

Buradaki çalışmayı nasıl responsive yapabilirim
deseydin o zaman yardım isteği olurdu.

barisprlk0

Kayıtlı Kullanıcı
Kimse seve seve kardeşim diyip alıp kodunu editlemez ayrıca kod bloğun zaten çok kısa 10dk bir araştırma ve 3-5 denemeyle yarım saatte css'de media kullanımı anlayabilir cihazlarda responsive bir görünüme sahip olabilirsin.

w3 üzerinde detaylı bir anlatım yer alıyor ayrıca deneme yapabileceğin bir alanda sunuyor kısa bir okuma yaparak bir kaç deneme sonucu istediğin şeyi elde edebilirsin.

Ayrıca;

Bu bir yardım isteği değildir.

deseydin o zaman yardım isteği olurdu.
anladım teşekkür ederim ama yapamamıştım. Ayrıca zaten konuda yapmışım bunların açıklamasını

hkey

Kayıtlı Kullanıcı
w3.css bootstrap gibi frameworkler kullanarak basit bir şekilde responsive siteler oluşturabilirsin

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye