ÇÖZÜM BEKLİYOR Kategori isteği ( Ders yardım )

Mustafa:)

:)
Moderatör
T.C. Onaylı
Forumda öğrenci arkadaşlarımıza yardım etmek isteyen arkadaşlar olabilir. Veya sorusu olup çözemeyen arkadaşlar da olabilir. Bunun için bence böyle bir kategori açılsa çok güzel olur. :) @Melisa
Kategori ismi : Ders yardım

Son düzenleme:

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Öncelikle önerin ve ilgin için teşekkür ederim.
Öğrenciler ne yazık ki ödevlerine yardım aramaktan ziyade bizzat ödevi üstüne ücret ödeyip yaptırmakla daha çok ilgilenir oldu -telegram gruplarımızda sınav dönemlerinde rastlamak kaçınılmaz oluyor- dolayısıyla böyle bir kategorinin açılmasındansa mevcut kategorilerde yardım alabilecekleri konular açmaları pekala mümkündür. Bu kategorinin suistimal edilmesi kaçınılmaz olacaktır ancak bu bir öngörüden ibaret olduğundan Forum yönetimi olarak yine de bu öneriyi ayrıca dikkate alıp değerlendireceğimizden emin olabilirsin.
Sevgiler..

Mustafa:)

:)
Moderatör
T.C. Onaylı
Öncelikle önerin ve ilgin için teşekkür ederim.
Öğrenciler ne yazık ki ödevlerine yardım aramaktan ziyade bizzat ödevi üstüne ücret ödeyip yaptırmakla daha çok ilgilenir oldu -telegram gruplarımızda sınav dönemlerinde rastlamak kaçınılmaz oluyor- dolayısıyla böyle bir kategorinin açılmasındansa mevcut kategorilerde yardım alabilecekleri konular açmaları pekala mümkündür. Bu kategorinin suistimal edilmesi kaçınılmaz olacaktır ancak bu bir öngörüden ibaret olduğundan Forum yönetimi olarak yine de bu öneriyi ayrıca dikkate alıp değerlendireceğimizden emin olabilirsin.
Sevgiler..
Teşekkürler ilginiz için :)

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,788Kullanıcılar
zdguldikenSon üye