SORU İpad air 4 mü ipad 8 mi ipad pro 2020 mi hangisi , neden?

cubuq

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar sayın 1tık kullanıcıları!Size bir konu danışmak istiyorum yorumlarsanız çok sevinirim.Konumuz yukarda söylediğim 3 ipad modelinden hangisini önerirsiniz,benim öncelikli amacım oyun oynamak ve resim çizmek ve bu yüzden de kalem de alacağım ona göre tercih yaparsanız sevinirim.Bildiğiniz kadarıyla mobil oyun piyasasında pekte zorluyacak oyun yok cihazları bu yüzden ne kadar fazla olması önemli değil.Wild rift oynayacağım sadece oyun olarak.

Mahmut

Moderatör
Merhabalar sayın 1tık kullanıcıları!Size bir konu danışmak istiyorum yorumlarsanız çok sevinirim.Konumuz yukarda söylediğim 3 ipad modelinden hangisini önerirsiniz,benim öncelikli amacım oyun oynamak ve resim çizmek ve bu yüzden de kalem de alacağım ona göre tercih yaparsanız sevinirim.Bildiğiniz kadarıyla mobil oyun piyasasında pekte zorluyacak oyun yok cihazları bu yüzden ne kadar fazla olması önemli değil.Wild rift oynayacağım sadece oyun olarak.
Hocam ben hayatım boyunca hiç İpad kullanmadığım için çok fazla tavsiye veremeyeceğim ama bunların arasından Youtube da izlediğim videolara dayanarak söylüyorum ipad 8 alma diğerlerine bak işlemci ve oyun performansı açısından diğerlerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum ama tabii ki bir ipad kullanıcısı olmadığım için pek bir şey diyemiyorum :)

Son düzenleme:

cubuq

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ben hayatım boyunca hiç İpad kullanmadığım için çok fazla tavsiye veremeyeceğim ama bunların arasından Youtube da izlediğim videolara dayanarak söylüyorum ipad 8 alma diğerlerine bak işlemci açısından ve oyun performansı açısından diğerlerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum ama tabii ki bir ipad kullanıcısı olmadığım için pek bir şey diyemiyorum :)
cevap için müteşekkirim

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Merhabalar hocam,
Benim tavsiyem değil de önerim olacak ipad 8 ile pro özelliklerine bakacak olursan kimi özelliklerde 8 iyi kimi özelliklerde pro birbiriyle çekişiyor denilebilir ama dediğine göre özellikler seni ilgilendirmiyor oyüzden senin burada yapman gereken şey şu ikisininde birbirinden farklı olan özelliklerine bakarak senin için uygun olanı seçmen ama dersinki bitane öner herzaman işlemcilerin son nesil olmasına dikkat etipim için proyu tavsiye ederim 8. Nesil işemsi ile işine yarayacaktır.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,802Kullanıcılar
unmandetSon üye