Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Instagram Fontunu Arıyorum YARDIM!

sherlockholmes

I am Sherlocked
5 Şub 2020
119
81
28
ΤΙΚ
💎165
Instagram'ın yeni logosunun fontunu arıyorum yardımcı olabilir misiniz? (Billabong eski logonun fontu)
Eğer bu yazı özel bir font ise benzer alternatiflerini yazabilir misiniz?
Çok teşekkürler :)

Logo-Instagram.jpg

sem10line

LogoMerkezi.com
9 Ara 2020
320
303
93
30
Üsküdar/İstanbul
www.logomerkezi.com
ΤΙΚ
💎13
Instagram'ın yeni logosunun fontunu arıyorum yardımcı olabilir misiniz? (Billabong eski logonun fontu)
Eğer bu yazı özel bir font ise benzer alternatiflerini yazabilir misiniz?
Çok teşekkürler :)

Ekli dosyayı görüntüle 3282
Tam olarak aynısı olmasada Blue Vinly ve billabong fontları bu fonta yakın fontlardır.
Blue Vinly yakın ama bazı harflerde en iyi sonucu billabong ile alırsınız ama dikkat edin indirdiğiniz bazı fontlar aynı isimde olsada yazılarda çok farklılık olabiliyor bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
'den indirin ve örnek olarak illusttrator ile büyük İ ile İnstagram yazarak deneyin yazıyı convert'leyip İ nin noktasını silin ve G ve R nin birleşimini pen tool ile sağlayın tek farklı gözükebilecek font S olabilir denediğinizde üst kısmına dikkat ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız

• Beğen
Tepkiler: sherlockholmes

sherlockholmes

I am Sherlocked
5 Şub 2020
119
81
28
ΤΙΚ
💎165
Blue Vinly yakın ama bazı harflerde en iyi sonucu billabong ile alırsınız ama dikkat edin indirdiğiniz bazı fontlar aynı isimde olsada yazılarda çok farklılık olabiliyor bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
'den indirin ve örnek olarak illusttrator ile büyük İ ile İnstagram yazarak deneyin yazıyı convert'leyip İ nin noktasını silin ve G ve R nin birleşimini pen tool ile sağlayın tek farklı gözükebilecek font S olabilir denediğinizde üst kısmına dikkat ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız

Teşekkürler, istediğim sonucu Billabong ile Blue Vinyl fontlarının karışımıyla elde etmiştim. Dediğiniz yötemi deneyip dikkate alacağım :)