İndireceğiniz Dosyalara Virüs Taraması Yapan Site⛔

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tarayıcınızdan indirdiginiz dosyalardan şüpheleniyorsanız eger bu web sitesi tam size göre
ONLINE OLARAK DOSYALARI TARAYAN BU SİTE ZARARLI FİDYE YAZILIMLARA KARŞI DOSYALARI KONTROL EDİYOR..

LİNK:
[REPLYTHANKS] [/REPLYTHANKS]

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
Virüslü olup olmadığından şüpheli olduğum bir dosyayı taradım,virüssüz çıktı.Çok teşekkürler,bundan sonra bu siteyi kullanacağım :)

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
T.C. Onaylı
Site güzel lakin, mesajı görmek için yorum yapıp zoraki beğenme olayını hiç sevmiyorum. Kusura bakmayın bu dayatma hiç doğru değil.

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Site güzel lakin, mesajı görmek için yorum yapıp zoraki beğenme olayını hiç sevmiyorum. Kusura bakmayın bu dayatma hiç doğru değil.
Haklisiniz hocam lakin illa begeni ve yorum degilde sadee begeni veya sadece yorum yapmasida yetiyor. Ki bu durum her yorum yapildiginda konuyu en uste tasiyor buda daha fazla kisiye ulasmak icin illa ki begeni koymak benimde hosuma gitmiyor ama en azindan bir yorum konunun daha fazla kisiye ulasmasi icin guzel olur diy dusunmustum açıkçasi ?

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
T.C. Onaylı
Haklisiniz hocam lakin illa begeni ve yorum degilde sadee begeni veya sadece yorum yapmasida yetiyor. Ki bu durum her yorum yapildiginda konuyu en uste tasiyor buda daha fazla kisiye ulasmak icin illa ki begeni koymak benimde hosuma gitmiyor ama en azindan bir yorum konunun daha fazla kisiye ulasmasi icin guzel olur diy dusunmustum açıkçasi ?
Tabi ki size göre haklı yönleriniz var, kendi adıma konuşuyorum güzel gördüğüm bir konuya zaten beğeni ve yorum atıyorum. Böyle faydalı konuları başa sabitlemek daha faydalı olmaz mı?

Utku AKINCI

Kayıtlı Kullanıcı
Deneyeceğim, deneyince yorumu düzenlerim.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
5,690Konular
16,885Mesajlar
9,805Kullanıcılar