Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

İŞ İLANI INDIE Oyunumuz için yetenekli partnerler arıyoruz

26 Eyl 2020
1
1
3
ΤΙΚ
💎8
Merhaba,
Yaklaşık 5 aydır projesini yürüttüğümüz oyunun bitişine yaklaştık, fakat oyun geliştirmek başlı başına zahmetli ve çok kapsamlı olduğu için projemizin sağlığı ve gidişatı açısından işi bilene yaptır mottosunu benimsediğimiz için kendine güvenen ve işinde en iyi olan kişilerle çalışmak istiyoruz.
3 kişilik bir ekibimiz mevcut, yaklaşık 5 aydır bu proje üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz, Ekim ayının başlarında oyunumuzu Steam platformu üzerinden kullanıcıların beğenisine sunacağız.
Oyunumuz RPG + Strateji + Aksiyon + Macera tarzında, senaryolu olup hoş bir deneyim sunacağına inanıyoruz.

Ayrıca oyunumuz Indie bir oyun, bu yüzden düşük bütçeli yatırımlar yapıp hem oyuncuların beğenisini kazanmak hem de kazanılacak yeni bütçe ile daha büyük yeni projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz. 3 kişi olarak bu projeye fazlasıyla inanıyoruz ve güveniyoruz, bizimle birlikte inandığımız yolda emeklerimizi hayallerimizi ve çabalarımızı paylaşacak yetenekli ve hevesli arkadaşlarımızı arıyoruz.

Peki bu 3 kişi neden bu projeye başladı? ve Hikayesi neydi?;
11 yıldır çeşitli oyunlar üzerinden modlar tasarlamıştık ve bu modların bitiminde beğeniye sunulması için insanlarla paylaştık ve çoğu da fazlasıyla ilgi gördü, bu konu hakkında zaman geçtikçe daha iyi bilgilere sahip olduktan sonra bir görüşme gerçekleştirdik ve projemiz için ilk adımları atmaya başladık.
Çünkü edinmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgiler doğrultusunda kendi oyunumuzu da tasarlayabileceğimizi düşündük.

Oyunun UI sistemi hazır oldugundan ötürü grafik tasarımcı arkadaşımızdan beklentimiz sadece steam sayfası için çalışmalar, logo vs..
Video editöründen beklentimiz tanıtım fragmanlarında bize yardımcı olması.
Ayrıca, ileri seviyede İngilizce diline sahip olan (Tercihen dil bölümünü bitirmiş veyahut öğrenime devam eden) community-business support konusunda bize büyük ölçüde yardımı dokunacaktır.


Tekrardan belirtmem gerekirse;
Indie oyun geliştiricileri olarak, kısıtlı imkanlarla gönüllü yüreklerle ve yetenekli eller ile başarı peşinde koşuyoruz. Siz de bize katılarak emeklerinizin heveslerinizin ve yeteneklerinizin başarılı olduğumuz taktirde karşılığını alacak
ve en önemlisi bu başarıda adınız her zaman geçecektir.
İletişim: [email protected]

Başvuru için: pawnod.com/contactus


Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum, iyi forumlar!
 
  • Beğen
Tepkiler: grikafa