İllustrator İçin Kaynaklar

hazanigraph

Hazanigraph
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.behance.net
Merhaba dostlar.

Genelde birçok forumda photoshop için çeşitli kaynakların paylaşımı yapılıyor. İllustrator için brush gibi çeşitli unsurları ücretsiz bir şekilde temin edebileceğimiz arşivler veya sitelerden haberdarsanız bu konunun altına yazın lütfen. Burada bir illustrator kaynak arşivi oluşturalım hep beraber. Ben şununla başlayayım. Basit ve hazır karakter tasarımları bulabileceğiniz bir site:

[REPLYTHANKS] [/REPLYTHANKS]

Kalenderadam

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba dostlar.

Genelde birçok forumda photoshop için çeşitli kaynakların paylaşımı yapılıyor. İllustrator için brush gibi çeşitli unsurları ücretsiz bir şekilde temin edebileceğimiz arşivler veya sitelerden haberdarsanız bu konunun altına yazın lütfen. Burada bir illustrator kaynak arşivi oluşturalım hep beraber. Ben şununla başlayayım. Basit ve hazır karakter tasarımları bulabileceğiniz bir site:

* Gizli metin: alıntı yapılamaz. *
Merhabalar @hazanigraph paylaşım için teşekkürler

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
[REACTS=1] [/REACTS]

Benim bildiklerim bu kadar faydalı olur umarım.

Son düzenleme:

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Merhaba dostlar.

* Gizli metin: alıntı yapılamaz. *
Merhabalar konunuz için teşekkürler.

*Konu Başlığı Düzenlendi Lütfen yardım istenilen konu olmadıkça Çözüm Bekliyor olarak konu açmayınız.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,803Kullanıcılar
byulkucuSon üye