Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

İlk içerik muhabbet olsun (:

cihatmacit

Kurucu
4 Şub 2020
48
98
58
Erzurum
www.1tik.net
ΤΙΚ
💎953
1tik.net'in Yeni yüzü nasıl olmuş arkadaşlar

Ali

5 Şub 2020
3
2
3
ΤΙΚ
💎27
Ben bir öncekini daha çok sevdim. Bir önceki daha renk uyumlu soft ve göze hoş geliyordu. Bu daha kaba sert geldi. İki koyu renk üst üste binmiş, ama önemli olan dış görünüşü değil içinde nelerin olacağı :) Hayırlı olsun tekrardan.

• Beğen
Tepkiler: tasarimcidayi
9 Şub 2020
3
2
3
ΤΙΚ
💎31
Selamlar Merhaba,
Kuruluş amacı ve işleyiş gerçekten iyi ilerliyor.
Fakat dosya paylaşımları google indexlerinde çıkacağından ve bu dosya sahiplerinin telif atma olasılığı olduğundan sorun olmaz mı sizce ?

• Beğen
4 Şub 2020
148
418
93
Bursa
1tik.net
ΤΙΚ
💎184
Selamlar Merhaba,
Kuruluş amacı ve işleyiş gerçekten iyi ilerliyor.
Fakat dosya paylaşımları google indexlerinde çıkacağından ve bu dosya sahiplerinin telif atma olasılığı olduğundan sorun olmaz mı sizce ?

Elbette telif sorunları olabilir, ki freepik ile bununla ilgili görüştük, site footer kısmında detaylandırdık tüm bu ihtimalleri ve telif hakkı sahipleri rahatlıkla bize ulaşabilir ve içeriklerinin kaldırılmasını talep edebilir. Bu durumda hakları olan içeriği kaldırırız :)

1584601610789.png

10 Mar 2020
45
64
23
İzmir
ΤΙΚ
💎125
Elbette telif sorunları olabilir, ki freepik ile bununla ilgili görüştük, site footer kısmında detaylandırdık tüm bu ihtimalleri ve telif hakkı sahipleri rahatlıkla bize ulaşabilir ve içeriklerinin kaldırılmasını talep edebilir. Bu durumda hakları olan içeriği kaldırırız :)

Ekli dosyayı görüntüle 1029

Bu telif ile ilgili Tema ve Script bölümlerinin google index almasını kapatabilirsiniz.
Böylelikle sadece üye olanlar haberdar olur bu temalardan. Telif sorunu da yaşamayız.

• Beğen