İngilizce i̇çin udemy ' den önerdiğiniz bir kurs var mı?

tarikcansaybak

Kayıtlı Kullanıcı
Selam, evde boş vakitlerim de ingilizce çalışmak istiyorum. Udemy üzerinden önerdiğiniz kurs var mı cambly ' de satın alıcam yakında.

cantay

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti adlı kurs var. 100 TL gibi bir rakama satın aldığımı hatırlıyorum. Telaffuzlarını beğenmiyorum ama çok önemli değil. Ama oldukça öğretici ve yararlı. Telaffuz konusunda da ücretsiz cep telefonunuza indireceğiniz bir uygulama var adı Elsa Speak.

cantay

Kayıtlı Kullanıcı
47,99 TL diyor. Ücretsiz değil. :)

pervinarnaudova

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.instagram.com
Twitter'dan bir kullanıcı sosyal mesafelenme günlerimizi verimli geçirebilmemiz için üşenmeden yabancı dil öğrenmek ile ilgili güzel bir liste yapmış. Aşağıda paylaşıyorum. Belki işinize yarar.

t4s4rlm

Kayıtlı Kullanıcı
Ben 2 gün önce almıştım halbuki ücretsizdi. :( Ama yinede sizi alternatifsiz bırakmıyor ve aynı kalitede, şu ücretsiz sıfırdan ileri seviye kursun linkini bırakıyorum.

Öğrenci sayısını arttırmak için kısa süreliğine ücretsiz yapıyorlar ona denk gelmişsiniz. Fakat bu kursun büyük bir yüzdesi youtube kanalında oynatma listesiyle paylaşılıyor. İhtiyacı olanlar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye