HATAY YANIYOR! #hatayyanıyor

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Geleneksel medyada ismi bile geçmiyor ama Hatay'daki yangın maalesef çok büyük boyutlara ulaştı.

Yangın şehir merkezlerine kadar inmiş durumda, evler tahliye ediliyor ve birçoğu yanıyor.
Yangını terör örgünü Pkk üstleniyor. İçimiz yanıyor. Kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor.
Twitter'da hashtaglere baktığınızda gerçekten durumun ciddiyetini anlayabilirsiniz. Ben birkaç tweet görselini
aşağıya bırakıyorum. Sizden ricam elinizden geldiğince yaymanız. Halkımızın hiçbir şeyden haberi yok.
Allah yardımıcımız olsun.

Umarım aşağıdaki kanıbozuklar gereken cezaları en kısa sürede alırlar

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Ateş sadece düştüğü yeri yakmaz, vicdanı ve kalbi olan herkesi yakar. Derdini ağaçtan çiçekten hayvandan doğadan çıkartmaya çalışan hangi zihniyet, hangi dava varsa batsın. Çok üzgünüm.

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Üzgünlük ve kızgınlık iç içe, doğanın yok olmasının kime ne faydası olur aklım almıyor. Burada görünen sadece doğa kısmı ancak yangın ilçe merkezlerine kadar gelmiş durumda. Gerçekten içimiz yanıyor.

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Kim yaptıysa Allah belasını versin. Gerçekten içimiz yandı, görüntüleri görünce insan ne diyeceğini bilemiyor. Duygularını ifade edecek kelime bulamıyor.

Yanlız furkan kardeşim "Geleneksel Medyada İsmi Bile Geçmiyor" demişsin. Maalesef buna katılamayacağım. Hürriyet, Milliyet, HaberTürk, CNNTürk, NTV, Sabah, EnSonHaber gibi haber sitelerinin hepsinde anasayfalarında kimisinde manşette kimisinde sürmanşette bu haberler ve görüntüler var. Göremediğin medya hangisi bilemiyorum tabi.

Ayrıca eklediğin fotoğraf arasındaki yanmış tavşan ve kaplumbağa resmi Hatay yangınına ait değil. Daha eski görseller. Hee, diyorsan ki "o görseller temsili, illaki burada da bazı hayvanlar yanmıştır" o zaman başka.

Umarım bunu yapanlar bir an önce ele geçirilip gereken yapılır.

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Kim yaptıysa Allah belasını versin. Gerçekten içimiz yandı, görüntüleri görünce insan ne diyeceğini bilemiyor. Duygularını ifade edecek kelime bulamıyor.

Yanlız furkan kardeşim "Geleneksel Medyada İsmi Bile Geçmiyor" demişsin. Maalesef buna katılamayacağım. Hürriyet, Milliyet, HaberTürk, CNNTürk, NTV, Sabah, EnSonHaber gibi haber sitelerinin hepsinde anasayfalarında kimisinde manşette kimisinde sürmanşette bu haberler ve görüntüler var. Göremediğin medya hangisi bilemiyorum tabi.

Ayrıca eklediğin fotoğraf arasındaki yanmış tavşan ve kaplumbağa resmi Hatay yangınına ait değil. Daha eski görseller. Hee, diyorsan ki "o görseller temsili, illaki burada da bazı hayvanlar yanmıştır" o zaman başka.

Umarım bunu yapanlar bir an önce ele geçirilip gereken yapılır.
Haklısınız yeni yeni paylaşımlar artmaya başlamış. Dün akşamdan beri bu durumu takip ediyorum güncel haberlere bakma şansım olmamıştı. Görüntülerin hepsini twitterdan aldım. Aralarından eski fotoğraflar da olabilir kaynağına bakmamıştım. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye