Harika bir renk kılavuzu.. Bu uygulama ile herhangi bir nesnenin renk kodunu kolayca öğrenebilirsiniz..

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Merhaba arkadaşlar..

Bu programı android telefonumda kullanıyorum.
Bildiğim, tahmin ederek bulduğum, tecrübemle rahatça çıkarabildiğim renklerin haricinde bocaladığım zamanlar oluyor..
Örnek olarak bir broşürde, logoda kullanılan çok ara bir rengin değerlerini çıkarmak için zaman harcamak zorunda kalıyorum..
Bu program, telefonun kamerasından (özellikle uygun beyaz ışıkta) gösterdiğiniz rengin değerini söylüyor.

Bir grafikerin cep telefonunda bulunması gereken başlıca programlardan olduğunu düşünüyorum = )
Program adı : Color Grab (color detection)
Keyifle kullanın..

Selamlar..

Son düzenleme:

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
Merhaba arkadaşlar..

Bildiğim, tahmin ederek bulduğum, tecrübemle rahatça çıkarabildiğim renklerin haricinde bocaladığım zamanlar oluyor..
Örnek olarak bir broşürde, logoda kullanılan çok ara bir rengin değerlerini çıkarmak için zaman harcamak zorunda kalıyorum..
Bu program, telefonun kamerasından (özellikle uygun beyaz ışıkta) gösterdiğiniz rengin değerini söylüyor.

Bir grafikerin cep telefonunda bulunması gereken başlıca programlardan olduğunu düşünüyorum = )
Keyifle kullanın..

Selamlar..
Çok teşekkürler:)

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar..

Keyifle kullanın..

Selamlar..
Teşekkürler
Benimde kullandıgım online bir renk kodu bulma sitesi belki iş görür

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Teşekkürler
Benimde kullandıgım online bir renk kodu bulma sitesi belki iş görür
Ouuu... İş görmez mi ? Bu da sık kullanılanlara geçti.. Teşekkürler :)

Ama fotoğrafı nasıl upload edeceğiz derken buldum.. Yüklenecek görseli sitedeki fotoğrafın üzerine sürükle bırak = )

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye