Grafik Tasarımcılar Nasıl Bir Fare Tercih Etmelidir?

yesari.sanat

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.yesarisanat.com
Arkadaşlar bu başlık altında fare konusunda bir beyin fırtınası başlatmak istiyorum.
  • Grafik tasarımcılar fare alırken nelere dikkat etmelidir?
  • Fare alırken hangi özellikler aranmalıdır?
  • DPI'ın yüksek olması ve ele oturuyor olması yeterli midir yoksa başka şeylere bakmak da gerekir mi?
  • Oyuncular kablosuzdansa kablolu tercih ediyor gecikme olmaması için grafik tasarımcıları için bu çok önemli midir?
  • Logitech MX Master 2s ve Logitech MX Master 3 piyasadaki en iyi kablosuz modellerden. Fiyatları tabii ki yüksek onu bir kenara bırakacak olursak (farz edelim alacak kişinin parası var) gerçekten bir grafik tasarımcı için gerekli mi böyle bir fare?

Bu sorular çevresinde bir fikir alışverişi yapalım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.
Tabii ki herkesin farklı deneyimleri ve düşünceleri olacak ancak bilhassa herkes kullandığı fareler bazında değerlendirmeler yaparsa çok memnun oluruz.

Son düzenleme:

CimenUsta

Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuda bende fare hangisi olmalı diye merak etmişimdir, inşaallah kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarır ve doğru fareyi bulur o yönde tercih ederiz. Saygılarımla

GündüzGraphic

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
ugurgunduz.com.tr
Logitech G300S Kullanıyorum Ayarlanabilir bir çok özellik ile vektörel çizimlerimde milimi milimine ayar yapabiliyorum tavsiye ederim

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,783Kullanıcılar
ctmhomestyleSon üye