Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Grafik Arşivi Nasıl Düzenlenmelidir?

5 Şub 2020
194
120
58
Türkiye
ΤΙΚ
💎638
Arkadaşlar birçok arşiv kategorisi var. En mantıklı ve kullanışlı arşivleme yöntemi nasıl olmalı? Aradığınızı en hızlı bulabilecek bir arşivleme tekniği bilen var mı?

Everything gibi pro.lar hızlı bulmayı kolaylaştırıyor ancak. İsimlendirmeyi neye göre yapmalı. Mesela Freepik'ten bir çalışmayla Shutterstock'tan bir çalışmayı aynı kategoriye koymalı mıyız?

Tavsiye, Öneri ve Destelerinizi önemsiyorum:)

12 Şub 2020
512
1,439
108
Ankara
vk.com
ΤΙΚ
💎694
SelamunAleyküm
Aşağıdaki resimi örnek alırsak zaten bende bu şekilde arşivleme yapıyorum çok faydalı bir yol oluyor
arşivleme yaparken derli toplu olması açısından Mutlaka kategorize yapılmasında fayda var bu her alanda böyledir
bir zaman sonra neyin nerede olduğunu şak diye bulabiliyorsun ayrıca"Everything" proğramı mutlaka bulundurulmalı umarım yol gösterici olmuştur.Selametle..

Arşivleme.jpg

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?

12 Şub 2020
512
1,439
108
Ankara
vk.com
ΤΙΚ
💎694
"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?
Ben kullanıyorum olumsuz bir yanını görmedim

• Beğen
Tepkiler: Bahadır
5 Şub 2020
153
469
63
Ankara
1tik.net
ΤΙΚ
💎140
Ben düzgün bir tasnif yaptıktan sonra Easy Disk Catalog Maker kullanıyorım bu programla CD, DVD, Bluray, sabit ve harici disklerinizde daha kolay arama yapmayı sağlayan bir disk yönetim aracıdır.

• Beğen
Tepkiler: Holyoné