Grafik Arşivi Nasıl Düzenlenmelidir?

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar birçok arşiv kategorisi var. En mantıklı ve kullanışlı arşivleme yöntemi nasıl olmalı? Aradığınızı en hızlı bulabilecek bir arşivleme tekniği bilen var mı?

Everything gibi pro.lar hızlı bulmayı kolaylaştırıyor ancak. İsimlendirmeyi neye göre yapmalı. Mesela Freepik'ten bir çalışmayla Shutterstock'tan bir çalışmayı aynı kategoriye koymalı mıyız?

Tavsiye, Öneri ve Destelerinizi önemsiyorum:)

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
SelamunAleyküm
Aşağıdaki resimi örnek alırsak zaten bende bu şekilde arşivleme yapıyorum çok faydalı bir yol oluyor
arşivleme yaparken derli toplu olması açısından Mutlaka kategorize yapılmasında fayda var bu her alanda böyledir
bir zaman sonra neyin nerede olduğunu şak diye bulabiliyorsun ayrıca"Everything" proğramı mutlaka bulundurulmalı umarım yol gösterici olmuştur.Selametle..

Arşivleme.jpg

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?

Turkuaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
vk.com
"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?
Ben kullanıyorum olumsuz bir yanını görmedim

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Ben düzgün bir tasnif yaptıktan sonra Easy Disk Catalog Maker kullanıyorım bu programla CD, DVD, Bluray, sabit ve harici disklerinizde daha kolay arama yapmayı sağlayan bir disk yönetim aracıdır.

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Ben düzgün bir tasnif yaptıktan sonra Easy Disk Catalog Maker kullanıyorım bu programla CD, DVD, Bluray, sabit ve harici disklerinizde daha kolay arama yapmayı sağlayan bir disk yönetim aracıdır.

Teşekkür ederim üstadım.. ?(y)

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye