Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Grafik Arşivi Nasıl Düzenlenmelidir?

Arkadaşlar birçok arşiv kategorisi var. En mantıklı ve kullanışlı arşivleme yöntemi nasıl olmalı? Aradığınızı en hızlı bulabilecek bir arşivleme tekniği bilen var mı?

Everything gibi pro.lar hızlı bulmayı kolaylaştırıyor ancak. İsimlendirmeyi neye göre yapmalı. Mesela Freepik'ten bir çalışmayla Shutterstock'tan bir çalışmayı aynı kategoriye koymalı mıyız?

Tavsiye, Öneri ve Destelerinizi önemsiyorum:)

SelamunAleyküm
Aşağıdaki resimi örnek alırsak zaten bende bu şekilde arşivleme yapıyorum çok faydalı bir yol oluyor
arşivleme yaparken derli toplu olması açısından Mutlaka kategorize yapılmasında fayda var bu her alanda böyledir
bir zaman sonra neyin nerede olduğunu şak diye bulabiliyorsun ayrıca"Everything" proğramı mutlaka bulundurulmalı umarım yol gösterici olmuştur.Selametle..

Arşivleme.jpg

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
ΤΙΚ
💎640
"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?

"Everything " uzun zaman önce karşıma çıkmıştı.. Virüs programları engel oluyor..
Aynı zamanda son sürümlerinde kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olma ihtimali de yüksek.
Bu programla ilgili güvenilir bir kaynak bahsedebilir misin? Ya da elinde ki sıkıntısız ise paylaşır mısın?
Ben kullanıyorum olumsuz bir yanını görmedim

Ben düzgün bir tasnif yaptıktan sonra Easy Disk Catalog Maker kullanıyorım bu programla CD, DVD, Bluray, sabit ve harici disklerinizde daha kolay arama yapmayı sağlayan bir disk yönetim aracıdır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap