Gittigidiyor Sitesinde Envato Elements

UntouchabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Sürekli envato element sitesine link kopyalamak için girip çıktığımdan dolayı olsa gerek google reklam olarak bana gittigidiyorun envato elment sadece 1 TL - 2 TL tarzında ürünler çıkardığını görmeye başladım ne kadar doğru bilen var mı ? alsak işe yarar mı ? bu konuda bilgisi olan var mı ? 1 TL vermekten bir şey olmaz ama sormak istedim bu verdikleri hesaplar ne kadar sağlam diye belkide bir hesap vermiyordur kendisi her istenileni 1 TL karşılığı çekip veriyordur.

İyi Çalışmalar.

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Gerek telegram grubunda gerekse Whatsapp gruplarından envato element hesabı için duyurular yapılmıştı. Sanırım gözden kaçırdınız.

UntouchabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Gerek telegram grubunda gerekse Whatsapp gruplarından envato element hesabı için duyurular yapılmıştı. Sanırım gözden kaçırdınız.
Nasıl bir duyuru yapıldı ki almak için sormuyorum ya sadece merak ettim yoksa 1tik.net bize yeter.

UntouchabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Ortak envato element hesabı alındı. Belli bir ücret karşılığında 1 yıl boyunca bu hesabı kullabiliyorsunuz

Onu duydum doğrudur. Fakat ben hesap peşinde değilim reklam olarak görünce, envato hesabı 1 TL nasıl olur foruma sorayım karşılaşan vardır tarzında yazmak istedim.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye