Geniş Kapsamlı Ücretsiz Mockuplar

yagizmert

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba ?

Burada henüz yeniyim. Yanlış bir yere, yanlış bir konu açıyorsam, şimdiden kusuruma bakmayın.Biliyorsunuz ki doğru düzgün ve ücretsiz mockup bulmak oldukça zor bir durum. Yapmış olduğunuz tasarımları güzel bir sunum haline getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz benimde sürekli kullandığım, sizinde işinize yarayacağına inandığım bir platformu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sağlıcakla kalın..

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Arkadaşlar merhaba ?

Burada henüz yeniyim. Yanlış bir yere, yanlış bir konu açıyorsam, şimdiden kusuruma bakmayın.Biliyorsunuz ki doğru düzgün ve ücretsiz mockup bulmak oldukça zor bir durum. Yapmış olduğunuz tasarımları güzel bir sunum haline getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz benimde sürekli kullandığım, sizinde işinize yarayacağına inandığım bir platformu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sağlıcakla kalın..

Gayet güzel bir kaynak, teşekkürler bizimle paylaştığınız için :)

(İndirmek isteyenler indirme linklerini görmek için illa paylaşım yapmak zorunda değil, twitterda paylaş kısmına tıklayarak açılan pencereyi kapatsanız da direk linkleri gösteriyor, zaman kaybetmemiş olursunuz. Zaten anladığım kadarıyla bunu sizden 1 kez istiyor.)

fadime87

Kayıtlı Kullanıcı
indiremiyorum ben hiç bir şey :(

yagizmert

Kayıtlı Kullanıcı
Rica ederim, iyi çalışmalar.?

Yasin

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel paylaşım

WeLLCRaFty

Kayıtlı Kullanıcı
başarılı bir paylaşım teşekkürler :)

yagizmert

Kayıtlı Kullanıcı
indiremiyorum bende yardımcı olurmusunuz ?
Merhaba, içerik klidini hemen açmak istiyorsanız. Twitter üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz veya 500 sn. gibi bir süre beklemek zorundasınız. Aksi taktirdirde indirme butonu aktif olmuyor.
Bknz;Ekran Alıntısı.PNG

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye