Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Geniş Kapsamlı Ücretsiz Mockuplar

1 Mar 2020
51
85
18
28
Sivas
ΤΙΚ
💎179
Arkadaşlar merhaba ?

Burada henüz yeniyim. Yanlış bir yere, yanlış bir konu açıyorsam, şimdiden kusuruma bakmayın.Biliyorsunuz ki doğru düzgün ve ücretsiz mockup bulmak oldukça zor bir durum. Yapmış olduğunuz tasarımları güzel bir sunum haline getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz benimde sürekli kullandığım, sizinde işinize yarayacağına inandığım bir platformu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sağlıcakla kalın..

4 Şub 2020
148
417
93
Bursa
1tik.net
ΤΙΚ
💎178
Arkadaşlar merhaba ?

Burada henüz yeniyim. Yanlış bir yere, yanlış bir konu açıyorsam, şimdiden kusuruma bakmayın.Biliyorsunuz ki doğru düzgün ve ücretsiz mockup bulmak oldukça zor bir durum. Yapmış olduğunuz tasarımları güzel bir sunum haline getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz benimde sürekli kullandığım, sizinde işinize yarayacağına inandığım bir platformu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sağlıcakla kalın..

Gayet güzel bir kaynak, teşekkürler bizimle paylaştığınız için :)

(İndirmek isteyenler indirme linklerini görmek için illa paylaşım yapmak zorunda değil, twitterda paylaş kısmına tıklayarak açılan pencereyi kapatsanız da direk linkleri gösteriyor, zaman kaybetmemiş olursunuz. Zaten anladığım kadarıyla bunu sizden 1 kez istiyor.)