Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Genel Kamu Lisansı (GPL)

Merhabalar,

Kafanızda tema kullanımı ile alakalı sorun çıkar mı ? düşüncesi olmaması için paylaşıyorum bir kaç kişi sordu bende bu konuyu açmak istedim eğer hatalı bir yer var ise veya eklenmesini istediğiniz bir şey ekleyelim.

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir.

Tema ve Eklentiler Orijinal mi?
Evet, tüm eklentiler ve temalar doğrudan orijinal 1tik.net hesapları üzerinden indirilerek güvenli bir şekilde elde edilir ve 1tik.net ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtır.

Tema ve Eklentileri Türkçeleştirebilir miyim?
Evet, 1tik.net üzerinden verilen bütün tema ve eklentileri Türkçeleştirebilirsiniz. Türkçeleştirmenin bir çok yöntemi vardır. Eklenti aracılığı ile Türkçeleştirmek bu yöntemlerden en basit olanlardan birisidir. Ücretsiz Loco Translate eklentisi basit bir şekilde Türkçeleştirebilirsiniz.

Neden Tema ve Eklentiler Benden Lisans Anahtarı İstiyor?
Temaları kullanmak için lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. O kısmı aldığınız sürüm için geçmeniz gerek. Sadece yeni çıkacak sürümler için lisans anahtarına ihtiyacınız vardır. Lisans anahtarı tema ve pluginlerin otomatik olarak güncellemesi ve premium destek için gerekir. Satın aldığınız sürüm otomatik lisans anahtarına ihtiyaç duyulmayan sürümlerdir.

Envato Element Lisans Anahtarları Sağlıyor mu?
1tik.net lisans anahtarı sağlamaz/kiralamaz/piyasaya sürmez. 1tik.net sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar sadece sahiplerinden otomatik güncellemeler almak için lisans anahtarlarına ihtiyaç duyarlar.

Ayrıca themeforest ve codecanyon gibi sitelerden talepte bulunmayınız siteye girerken sol üst köşede envato market yazması sizi şaşırtmasın 1tik.net sadece elements.envato.com adresi üzerinden yardımcı oluyor.

İyi Çalışmalar.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap