Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

KAZANAN Furkan ÇAKMAK | "1tik.net" Logo Yarışması

5 Şub 2020
124
295
78
ΤΙΚ
💎3,703
QhqgSZ.png

"1tik.net" Logo Yarışması" için değerli tasarımlarınızın yarıştığı yarışmamızda hep birlikte beğenerek seçtiğimiz 1. olan yukarıdaki çalışmanın sahibi ve kazanan "Furkan ÇAKMAK" ( @furkancakmak ) isimli üyemizi tebrik ediyor, çalışma hayatında başarılarının devamını diliyoruz.
Kendisine ait kısa bir mesaj ve iletişim bilgileri aşağıdadır..
( Not: Forum üzerinde yapılan yarışma birincisidir. Forumdan gönderilen çalışmalar ayrıca Tasarımcı Dayı YouTube kanalında değerlendirilecektir. )

______________________________

"
Herkese merhaba, ben Furkan Çakmak. 1999 İzmir Konak doğumluyum. Aslen Kütahya'lıyım ancak doğma büyüme İzmir'de yaşıyorum. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Türk Müziği bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. Konservatuvar sınavlarına ilk girdiğimde kazanamayınca, bir sene daha deneme kararı almıştım. Bu süreçte kendime sessiz bir hobi bulmak isteyince, Photoshop'a yöneldim. Yaklaşık 3 senedir tasarımla iç içeyim. Hiçbir ücretli kursa katılmadan kendimi geliştirdim. Yeri geldi freelance işler de yaptım.
Yarışmayı hiç hazır olmadığım bir zamanda kazandım. Ne size sunacak bir Portfolyom var ne de çalışmalarımı paylaştığım aktif bir Instagram profili. Eski işlerimi ve tarzımı beğenmediğim için, yeni bir tarza geçiş yaptım. Bu yeni tarzda yaptığım logonun yarışmayı kazanması beni çok mutlu etti. Sadece Photoshop ile sınırlı kalmayıp kendimi fotoğraf, video, tasarım, hareket tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya uzmanlığı vb alanlarında da geliştirdim ve şuan büyük bir oluşum için hazırlanıyorum. Kendime yeni bir Portfolyo hazırlığındayım. Eski çalışmalarımı merak edenler, eski tasarım hesabımı takip edebilirler. Yeni çalışmalarımı kurduğum yeni oluşumda görebileceksiniz. Bu oluşum kurulduğunda da eski tasarım hesabımda ve kişisel hesabımda duyurusunu geçeceğim. Takipte kalın, sağlıklı kalın, maske takın..."

Screenshot_1.png Screenshot_2.pngE-posta: [email protected]
Instagram: "ffurkancakmakk"
Eski çalışmalarının bulunduğu Instagram hesabı: "the_b4d"
 

cihatmacit

Kurucu
4 Şub 2020
48
98
58
Erzurum
www.1tik.net
ΤΙΚ
💎946
Tebrik ederim ?
 
31 May 2020
2
0
1
ΤΙΚ
💎26
ben youtube üzerinden katılmıştım burda forumdan göndermedim nasıl olucak şimdi ?
FB_IMG_1600037755251.jpg
Bende bu tasarımı yapmıştım amw tasarımcı dayının gmailine gönderdim ve forumdaki yarışma konusunda beğeninin direk 1. yapabileceği gibisinden şeyler yazıyordu .
 

cihatmacit

Kurucu
4 Şub 2020
48
98
58
Erzurum
www.1tik.net
ΤΙΚ
💎946
ben youtube üzerinden katılmıştım burda forumdan göndermedim nasıl olucak şimdi ?
Ekli dosyayı görüntüle 3533
Bende bu tasarımı yapmıştım amw tasarımcı dayının gmailine gönderdim ve forumdaki yarışma konusunda beğeninin direk 1. yapabileceği gibisinden şeyler yazıyordu .
Bu forumun kendi arasında olan bir yarışma sizin logo ve buradaki logolar youtube kanalında ayrıca değerlendirilecek.
 
İlginizi Çekeceğini Düşündüğümüz Diğer İçerikler: