Evden Çalışacak Motion Graphic Designer Aranıyor!

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:1589049830750.png
  • Photoshop, lllustrator ve After Effects programlarına hâkim,
  • Sosyal medyasını yönettiğimiz markaların görsellerini tasarlayabilecek,
  • Tasarım yapmayı iş yapmanın ötesinde hobi olarak gören,
  • Araştırmacı ruhlu,
  • Hayatı ve kendini seven,
  • Sorumluluk almaktan çekinmeyen ve yaratıcı fikirler üretebilen,
  • Yeniliklere açık, grup çalışmasına yatkın, takım oyuncusu
  • Motion grafike ilgi duyan, okuyan,
  • Hızlı öğrenen,
  • Enerjisi yüksek,
  • Sanatsever,
  • Trendlere hâkim,
  • Hayal gücü yüksek,
  • Revizeleri sakinlikle yapabilecek,
  • Hızlı ve detaylara önem veren
  • Bakanı bir daha baktıracak tasarımlar yaratacak,
  • Kendine güvenen yaratıcı genç tasarımcıları bekliyoruz.

Aradığınız benim diyorsan CV ve portfolyonu infoboom@boomerangistanbul.com adresine gönderebilirsin.

Lokasyon: İstanbul

1tik.net Kariyer

kamusalalan

Kayıtlı Kullanıcı
Ya bu işlerde çalışanlar para kazanmaya giriyor ya onun için bir maaş beklentisi var. her seferinde sormaya ben üşeniyorum mesela, bunu yazsanız daha iyi olmaz mı?

cihatmacit

Yönetici
Kurucu
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Şartları karşılıyor ve gerçekten işe ihtiyacınız varsa arar kendinizi pazarlar konuşmak istediğiniz konuları konuşur olumlu ya da olumsuz bir sonuca ulaşırsınız. Bu sektörde yeteri kadar tecrübe sahibiyseniz kişinin vasfına göre maaş farkı olacağını da bilmeniz gerekiyor. Biz uygun olan ilanları sizinle paylaşıyoruz kusura bakmayın ama kolunuzdan tutup iş yerine götürüp sizin işe başlamanızı sağlayacak kadar değil. Üstümüze düşen neyse onu yapıyoruz. Detaylı bilgi için ilanda belirtilen iletişim bilgileriyle bağlantı kurun. İyi forumlar.

bunyamin

Kayıtlı Kullanıcı
Şartları karşılıyor ve gerçekten işe ihtiyacınız varsa arar kendinizi pazarlar konuşmak istediğiniz konuları konuşur olumlu ya da olumsuz bir sonuca ulaşırsınız. Bu sektörde yeteri kadar tecrübe sahibi olsaydınız kişinin vasfına göre maaş farkı olacağını da bilmeniz gerekiyor. Biz uygun olan ilanları sizinle paylaşıyoruz kusura bakmayın ama kolunuzdan tutup iş yerine götürüp sizin işe başlamanızı sağlayacak kadar değil. Üstümüze düşen neyse onu yapıyoruz. Detaylı bilgi için ilanda belirtilen iletişim bilgileriyle bağlantı kurun. İyi forumlar.
Hocam dediklerinde haklısın ama bu aranan özelliklerin junior diye nitelenmesini garip bulmuştum konu uzadı
sadece görüş olarak belirttim

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar