Envato Ortaklık Hesabı

yune

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,
Biliyorsunuz Envato element premium üyelerine sınırsız indirme hakkı veriyor ve buna karşılık aylık $16,5 alıyor ancak öğrenci hesabına %30 indirim yapıyor bu da aylıkta $11,5 yıllıkta ise $138.00 gibi bir ücrete denk geliyor. Eğer abone olmayı düşünen 5 kişi çıkarsak 1 yıllık üyeliğe $27,6 gibi bir ücrete sahip olabiliriz. Düşünenler buradan iletişime geçerse bende öğrenci maili var :)

Screenshot.pngScreenshot.pngScreenshot.png

Son düzenleme:

esperanto

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Öğrenci hesabında normale göre bir kısıtlama var mı? Ayrıca 5 kişi kullanım ne şekilde oluyor?

yune

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Öğrenci hesabında normale göre bir kısıtlama var mı? Ayrıca 5 kişi kullanım ne şekilde oluyor?
Hayır bir kısıtlama yok sadece öğrencilere indirim yapmak için yapılmış birşey. 5 kişi aynı mailden girip indirmek istediğini indirebiliyor.

yune

Kayıtlı Kullanıcı
son iki kişi

yune

Kayıtlı Kullanıcı
son 1 kişi

B4RI5

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Bu pakete dahil olunca tüm envato ailesinden download işlemi yapılabiliyor mu? Themeforest vs...

yune

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Bu pakete dahil olunca tüm envato ailesinden download işlemi yapılabiliyor mu? Themeforest vs...
themeforest envatonun ancak ayrı bir platform. sadece envato.element içerikleri var

B4RI5

Kayıtlı Kullanıcı
themeforest envatonun ancak ayrı bir platform. sadece envato.element içerikleri var

Anladım. Sadece eklentilerini destekliyor sanırım. Tamamdır. Teşekkür ederim.

Edit:

Bu ekran görüntüsünde wordpress temaları limitsiz indirebileceğim yazıyor ve düğme element.envato ya yönlendiriyor.

Tam olarak çözemedim :)

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
Yok mi 1 kişi daha acil lazım

yune

Kayıtlı Kullanıcı
Anladım. Sadece eklentilerini destekliyor sanırım. Tamamdır. Teşekkür ederim.

Edit:

Bu ekran görüntüsünde wordpress temaları limitsiz indirebileceğim yazıyor ve düğme element.envato ya yönlendiriyor.

Tam olarak çözemedim :)
Envato elementdeki temaları ücretsiz indirebilirsiniz ancak themeforest kısmı başka Bi platform

mücahit

Kayıtlı Kullanıcı
aslında 180 tl çok değil 1 yıl kullanmaya bence

hakanakaycomtr

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.creaficistanbul.com
biryerde görmüştüm bir vds sunucu alıp için sistem kurum 5den fazla kişi envatoyu oradan kullanıyodu fiyatı da gayet makuldü 50₺ gibi çok kişi kullandığı için belki bu şekilde yapabilirsiniz bilgisi olan varsa

yune

Kayıtlı Kullanıcı
biryerde görmüştüm bir vds sunucu alıp için sistem kurum 5den fazla kişi envatoyu oradan kullanıyodu fiyatı da gayet makuldü 50₺ gibi çok kişi kullandığı için belki bu şekilde yapabilirsiniz bilgisi olan varsa
nasıl bir sistem hocam o eğer mümkünse neden olmasın

hakanakaycomtr

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.creaficistanbul.com
tam olarak bende bilmiyorum hocam da vds sunucu üzerine sanal makina yapıp onun üzerinden indiriyolar diye biliyorum ip de değişmediği için envato tarafından sorun da olmuyor birden cok kişi ayni anda kullanabiliyor

yune

Kayıtlı Kullanıcı
tam olarak bende bilmiyorum hocam da vds sunucu üzerine sanal makina yapıp onun üzerinden indiriyolar diye biliyorum ip de değişmediği için envato tarafından sorun da olmuyor birden cok kişi ayni anda kullanabiliyor
doğrusunu söylemek gerekirse ben bunu bilmiyorum ancak bilen birisi yönlendirme yaparsa neden olmasın

B4RI5

Kayıtlı Kullanıcı
5. kişiyi bulabildiniz mi?

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye