Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Envato Ortaklık Hesabı

Arkadaşlar merhaba,
Biliyorsunuz Envato element premium üyelerine sınırsız indirme hakkı veriyor ve buna karşılık aylık $16,5 alıyor ancak öğrenci hesabına %30 indirim yapıyor bu da aylıkta $11,5 yıllıkta ise $138.00 gibi bir ücrete denk geliyor. Eğer abone olmayı düşünen 5 kişi çıkarsak 1 yıllık üyeliğe $27,6 gibi bir ücrete sahip olabiliriz. Düşünenler buradan iletişime geçerse bende öğrenci maili var :)

Screenshot.pngScreenshot.pngScreenshot.png

Son düzenleme:
themeforest envatonun ancak ayrı bir platform. sadece envato.element içerikleri var

Anladım. Sadece eklentilerini destekliyor sanırım. Tamamdır. Teşekkür ederim.

Edit:

Bu ekran görüntüsünde wordpress temaları limitsiz indirebileceğim yazıyor ve düğme element.envato ya yönlendiriyor.

Tam olarak çözemedim :)

Anladım. Sadece eklentilerini destekliyor sanırım. Tamamdır. Teşekkür ederim.

Edit:

Bu ekran görüntüsünde wordpress temaları limitsiz indirebileceğim yazıyor ve düğme element.envato ya yönlendiriyor.

Tam olarak çözemedim :)
Envato elementdeki temaları ücretsiz indirebilirsiniz ancak themeforest kısmı başka Bi platform

biryerde görmüştüm bir vds sunucu alıp için sistem kurum 5den fazla kişi envatoyu oradan kullanıyodu fiyatı da gayet makuldü 50₺ gibi çok kişi kullandığı için belki bu şekilde yapabilirsiniz bilgisi olan varsa

tam olarak bende bilmiyorum hocam da vds sunucu üzerine sanal makina yapıp onun üzerinden indiriyolar diye biliyorum ip de değişmediği için envato tarafından sorun da olmuyor birden cok kişi ayni anda kullanabiliyor

tam olarak bende bilmiyorum hocam da vds sunucu üzerine sanal makina yapıp onun üzerinden indiriyolar diye biliyorum ip de değişmediği için envato tarafından sorun da olmuyor birden cok kişi ayni anda kullanabiliyor
doğrusunu söylemek gerekirse ben bunu bilmiyorum ancak bilen birisi yönlendirme yaparsa neden olmasın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap