Elektrotekno.com Sitesine Üye Olan var mı?

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli 1tik ailesi. Bu siteye kayıt olmak ne mümkün. Varsa aramızda üyeliği olan veya yapabilecek olan.

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
Güncel bir siteye benzemiyor hocam. :)

By_ALi

Sᴏɴᴜɴᴅᴀ öʟüᴍ ʙiʟᴇ ᴏʟsᴀ ᴅᴏɢ̆ʀᴜ ʏᴏʟᴅᴀɴ ᴀʏʀıʟᴍᴀ
Moderatör
Çok eski bir site paylaşımlara bakarsan 2014-2015 yılına ait. Ayrıca kayıt olabilmen için referans kodun olması gerekiyor.

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteye üye olup içeriklerini indirebilene ödül vaad ediyorum. Makul düzeyde nasıl bir ödül isterse ben varım. Buyurun...

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcıların küfürlü, aşırı agresif, tehdit edici veya "trol" olmasına izin veremeyiz. Bu kurallarımıza uymuyor. Mesajınız kaldırılmış veya değiştirilmiş olabilir. Hesabınıza erişim, bu işlemlere bağlı olarak sınırlı olabilir.
Moderatör tarafında düzenlendi:

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com

BilKodLab

Kayıtlı Kullanıcı
"Adamım" ifadesini dostane bir ifade olarak kullandım. Bu ifadem art niyetli veya despot olarak söylenmiş değildir. 1tik ailesinin bir ferdi olarak dikkat ederseniz "AİLE" diyorum, tüm kullanıcılara üslubum dostane ve samimidir. Fikrimce çok da hududu aşmamak kaydıyla böyle ifadeler kullanılabilir. Aşırı resmiyet bizleri birbirimizden uzaklaştırıyor çünkü.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
"Adamım" ifadesini dostane bir ifade olarak kullandım. Bu ifadem art niyetli veya despot olarak söylenmiş değildir. 1tik ailesinin bir ferdi olarak dikkat ederseniz "AİLE" diyorum, tüm kullanıcılara üslubum dostane ve samimidir. Fikrimce çok da hududu aşmamak kaydıyla böyle ifadeler kullanılabilir. Aşırı resmiyet bizleri birbirimizden uzaklaştırıyor çünkü.
Bu forum içerisinde aşırı resmiyet gibi bir husus yok. Adamım kelimesi her ne kadar dostane bir kelime olsada her yaş grubunun olduğu topluluklarda kullanımı yanlıştır. Size yapılan uyarı bu niteliktedir, Bu kelimenin kullanılmamasını isteme sebebim böyle bir hitabın yaş grubları arasında sorun yaratabilir. 15 yaşında bir kardeşimizin 35-40 yaşında bir arkadaşa adamım diye hitapta bulunması hiç hoş olmayacaktır. Bu forumda her yaşta bilgi alışverişi olduğundan Adamım yerine Hocam olarak kullanılması daha uygun olacaktır. Hocam kelimesi dostane olmasının yanı sıra karşınızdaki kişiye, fikrine vb. saygı duyduğunuzu belirttiği için kullanılması daha uygundur. Nacizane fikrim bu yönde önerilerinize açığız.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye