donanım sorunu

Falcon

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar usb flash belleğim bilgisayar görmüyor .Ayrıntılı olarak burada çözüm bulabilirmiyiz .burada paylaşabilirmiyim

MotifWeb

Kayıtlı Kullanıcı
Farklı USB yuvasında veya başka bilgisayarlarda denediniz mi? Yuva arızalı olabilir, virüs bulaşmış olabilir çözümü tek cevapla olmaz kontrol edilmesi lazım.

Falcon

Kayıtlı Kullanıcı
başka bilgisayarda çalışıyor evdeki laptop ve masaüstünde çalışmıyor. aygıt yöneticisinden güncelleme yaptım .harf çakışması varmı diye baktım yok sorun aygt sürücüsünü yüklerken hata veriyor .driverleri güncelledim bilinmiyen aygıt yüklerken hata oldu uyarısı veriyor. windows güncelleme yaptım yine çözülmedi .aygıt kaldır ve ekle yaptım diğer usb sürücüsünü kaldırdım onu da yüklerken hata veriyor şuanda 2 flash bellek görünmüyor aygıt yöneticisinde ünlem işareti var.3 gündür uğraşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

MotifWeb

Kayıtlı Kullanıcı

Adresinden programı indirip çalıştırın sürücülerinin için güncel ve doğru yazılımları kursun, tekrar deneyin.

Falcon

Kayıtlı Kullanıcı
1589462189708.png
driver pack yükledim tüm driverler yükledi fakat malesef yine usb görünmüyor üstteki hatayı veriyor.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye