Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

donanım sorunu

17 Mar 2020
3
0
1
ΤΙΚ
💎121
selam arkadaşlar usb flash belleğim bilgisayar görmüyor .Ayrıntılı olarak burada çözüm bulabilirmiyiz .burada paylaşabilirmiyim

4 Nis 2020
77
91
18
ΤΙΚ
💎81
Farklı USB yuvasında veya başka bilgisayarlarda denediniz mi? Yuva arızalı olabilir, virüs bulaşmış olabilir çözümü tek cevapla olmaz kontrol edilmesi lazım.

17 Mar 2020
3
0
1
ΤΙΚ
💎121
başka bilgisayarda çalışıyor evdeki laptop ve masaüstünde çalışmıyor. aygıt yöneticisinden güncelleme yaptım .harf çakışması varmı diye baktım yok sorun aygt sürücüsünü yüklerken hata veriyor .driverleri güncelledim bilinmiyen aygıt yüklerken hata oldu uyarısı veriyor. windows güncelleme yaptım yine çözülmedi .aygıt kaldır ve ekle yaptım diğer usb sürücüsünü kaldırdım onu da yüklerken hata veriyor şuanda 2 flash bellek görünmüyor aygıt yöneticisinde ünlem işareti var.3 gündür uğraşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

4 Nis 2020
77
91
18
ΤΙΚ
💎81
Değerli ziyaretçimiz lütfen içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap ya da Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Adresinden programı indirip çalıştırın sürücülerinin için güncel ve doğru yazılımları kursun, tekrar deneyin.

• Beğen
Tepkiler: Falcon