Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi Black Friday (Kara Cuma)

furkankorhan47

Kayıtlı Kullanıcı
Uzun zamandır yeni bir bilgisayar almayı düşünüyordum sanırsam şimdi tam sırası

Bütçem aşağı yukarı 12-13 o civarlar

Video Edit tarzı işlemler için kullanacağım kaba veya ince olması benim için hiç önemli değil

Kafamda 2 bilgisayar var

Biri

MSI GL65 Leopard 10SDR-412XTR

1606263432002.png

Bi diğeride

MSI GF63 THIN 9SCXR-620XTR

1606262846032.png

Monster harici varsa dizüstü bilgisayar önerilerine açığım

Teşekkürler şimdiden cansınız

mitat

Kayıtlı Kullanıcı
leopardı al kafan ağrımaz
uzun yıllar kullanırsın en az 2-3 sene hype olan oyuns,uygulama vs gibi şeyleri çok rahat destekler

furkankorhan47

Kayıtlı Kullanıcı
MSI GL65 Leopard 10SDR-412XTR 11.965 TL'ye satın aldım Hepsiburada'dan.

Ürün gelince iyi kötü yorumumu belirtirim teşekkürler

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
MSI GL65 Leopard 10SDR-412XTR 11.965 TL'ye satın aldım Hepsiburada'dan.

Ürün gelince iyi kötü yorumumu belirtirim teşekkürler
Aldığın cihaz orjinal msi garantili değil bilgin olsun ithalatçı garantili beni dolandırdı hepsiburada senide dolandırılmasın orjinal apple ürünü diye aldığım ürün ithalatçı garantili çıktı aldığım parçaları satan hepsiburada'nın kendisi yani oradaki bir satıcıdan değil direkt senin bu cihazı aldığın gibi hepsiburada'nın bizzat kendisinden aldım.

Geri iade etmek istediğimde ürünün orjinal olduğunu söyleyip başta almadılar sonra apple ile görüşmemle beraber tüketici heyetine başvuracağımı söyledim sonra hızlı bir dönüş yapıp 7 gün içinde ürünü bize gönderin iade için süreci başlatalım dendi. Ürünü gönderdim bu kezde beni günlerce beklettileri için 15 günlük iade süreci geçti ve ürünün kutusu açıldığı ve kılcak çizikler olduğu için iade almıyoruz diyip geri kargolardılar. Bende lanet ettim daha da uğraşmadım.

Kısaca dolandırıldım. Sana önerim gelir gelmez iade et muhattap bulabileceğin ve orjinal firma garantili bir ürün al 2-3 bin lira daha uygun diye bunu almak mantıklı değil sorun çıktığın da muhattap bulamayacaksın.

Açıklama olarak bana şunu söylediler biz zaten ürünlerin üretici firma garantili olduğunu başlığa yazıyoruz. Başlıkta yazmıyorsa ithalatçı garantilidir siparişi verirken bu sözleşmeyi onaylayarak alıyorsunuz.

Kısaca adamlar düzeneği kurmuş örneği de göstereyim:
ithalatçı garantili olunca ilan:
Ekran Resmi 2020-11-26 21.47.21.png

Firma garantili olunca ilan:
Ekran Resmi 2020-11-26 21.47.11.png

İnsanları öyle güzel kandırıyorlar ki satın alan adam bunu nereden bilecek anca benim gibi dolandırılması lazım ki anca böyle açıklasınlar ki bu açıklama da değil bu arada ürünü bana geri gönderdiklerinde tekrar yazmam üzerine dava edeceğim diye tehdit ettikten sonra etsen bile bize bir şey olmaz amaçlı yapılan bir savunma yazısıydı yani bende o saatten sonra daha da savaşmadım adamlar kurmuş düzeni.

furkankorhan47

Kayıtlı Kullanıcı
Aldığın cihaz orjinal msi garantili değil bilgin olsun ithalatçı garantili beni dolandırdı hepsiburada senide dolandırılmasın orjinal apple ürünü diye aldığım ürün ithalatçı garantili çıktı aldığım parçaları satan hepsiburada'nın kendisi yani oradaki bir satıcıdan değil direkt senin bu cihazı aldığın gibi hepsiburada'nın bizzat kendisinden aldım.

Geri iade etmek istediğimde ürünün orjinal olduğunu söyleyip başta almadılar sonra apple ile görüşmemle beraber tüketici heyetine başvuracağımı söyledim sonra hızlı bir dönüş yapıp 7 gün içinde ürünü bize gönderin iade için süreci başlatalım dendi. Ürünü gönderdim bu kezde beni günlerce beklettileri için 15 günlük iade süreci geçti ve ürünün kutusu açıldığı ve kılcak çizikler olduğu için iade almıyoruz diyip geri kargolardılar. Bende lanet ettim daha da uğraşmadım.

Kısaca dolandırıldım. Sana önerim gelir gelmez iade et muhattap bulabileceğin ve orjinal firma garantili bir ürün al 2-3 bin lira daha uygun diye bunu almak mantıklı değil sorun çıktığın da muhattap bulamayacaksın.

Açıklama olarak bana şunu söylediler biz zaten ürünlerin üretici firma garantili olduğunu başlığa yazıyoruz. Başlıkta yazmıyorsa ithalatçı garantilidir siparişi verirken bu sözleşmeyi onaylayarak alıyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 4153

Ekli dosyayı görüntüle 4156

İnsanları öyle güzel kandırıyorlar ki satın alan adam bunu nereden bilecek anca benim gibi dolandırılması lazım ki anca böyle açıklasınlar ki bu açıklama da değil bu arada ürünü bana geri gönderdiklerinde tekrar yazmam üzerine dava edeceğim diye tehdit ettikten sonra etsen bile bize bir şey olmaz amaçlı yapılan bir savunma yazısıydı yani bende o saatten sonra daha da savaşmadım adamlar kurmuş düzeni.

Hepsiburada gibi bir firmadan beklemezdim bunu

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyayı görüntüle 4153

Ekli dosyayı görüntüle 4156

ayaküstü dolandırıyorlar milletin aklını yok sayıyorlar..

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye