Bİ YORUM? Dijital Çizime Yolculuk

ugurcam67

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese selamlar, son birkaç haftadır merak saldığım dijital çizim çalışmalarımı sizlerin değerli görüşlerine sunuyorum. Bitirdikçe yeni çizimlerimi de bu konu altında toplayacak, böylece hem bir arşiv aynı zamanda da sizlerin görüşleriyle kendimi geliştirme imkanı yakalayacağım. Şimdiden görüşlerini paylaşan bütün dostlara teşekkürlerimi iletirim. Çizimleri Pc de Photoshop programı üzerinden gerçekleştiriyorum.
Ekli dosyayı görüntüle hemşire.jpg
Sosyal medya için tasarladığım ve 2020 yılı kahramanlarına ithaf ettiğim ilk çalışmam. rand al'Thor.jpgEn sevdiğim roman kahramanlarından biri olan Zaman Çarkı isimli romanın baş kahramanı Rand al'Thor. Diğer adıyla "Yenidoğan Ejder".

Mahmut

Moderatör
Herkese selamlar, son birkaç haftadır merak saldığım dijital çizim çalışmalarımı sizlerin değerli görüşlerine sunuyorum. Bitirdikçe yeni çizimlerimi de bu konu altında toplayacak, böylece hem bir arşiv aynı zamanda da sizlerin görüşleriyle kendimi geliştirme imkanı yakalayacağım. Şimdiden görüşlerini paylaşan bütün dostlara teşekkürlerimi iletirim. Çizimleri Pc de Photoshop programı üzerinden gerçekleştiriyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 6000
Sosyal medya için tasarladığım ve 2020 yılı kahramanlarına ithaf ettiğim ilk çalışmam. Ekli dosyayı görüntüle 6002En sevdiğim roman kahramanlarından biri olan Zaman Çarkı isimli romanın baş kahramanı Rand al'Thor. Diğer adıyla "Yenidoğan Ejder".
Genel olarak gayet güzel olmuş eline sağlık, dediğine göre bu çizimleri Adobe Photoshop dan yapıyorsun ama tavsiyem Adobe Illustrator kullanman yönündedir ıllustratorde daha profesyonel çizimler yapabilirsin, tekrardan eline sağlık başarılarının devamını dilerim. :)

ugurcam67

Kayıtlı Kullanıcı
Genel olarak gayet güzel olmuş eline sağlık dediğine göre bu çizimleri Adobe Photoshop dan yapıyorsun ama tavsiyem Adobe Illustrator kullanman yönündedir ıllustratorde daha profesyonel çizimler yapabilirsin tekrardan eline sağlık başarılarının devamını dilerim. :)
Teşekkür ederim. Dediğin gibi Adobe Illustration'da daha profesyonel çizimler yapabileceğimi biliyorum ancak her zaman bana kullanması Photoshoptan daha karmaşık gelmiştir. Alışkanlık meselesi herhalde. Ancak orada da çizim yapmayı deneyeceğim.

Mahmut

Moderatör
Teşekkür ederim. Dediğin gibi Adobe Illustration'da daha profesyonel çizimler yapabileceğimi biliyorum ancak her zaman bana kullanması Photoshoptan daha karmaşık gelmiştir. Alışkanlık meselesi herhalde. Ancak orada da çizim yapmayı deneyeceğim.
Aslında temel aynı diyebilirim çok karmaşık bir yönü yok biraz alıştırma yaparsan yavaş yavaş alışırsın. :)

ugurcam67

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni çalışmam. Krita programında ilk çalışmam. Sonuç benim beklediğimden iyi gibi.

Ekli dosyalar

• IMG_20210202_015351_903.jpg
    IMG_20210202_015351_903.jpg
    264.7 KB · Görüntüleme: 16

ugurcam67

Kayıtlı Kullanıcı
Bir arkadaşımın isteğiyle çizdiğim resim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210204_171601.jpg
    IMG_20210204_171601.jpg
    256.5 KB · Görüntüleme: 7

Mahmut

Moderatör
Bir arkadaşımın isteğiyle çizdiğim resim.
Eline sağlık, güzel olmuş :)
Bu arada yaptığın çalışmaları bu şekil konuya cevap yazarak paylaşmaktansa "Tasarımları Yorumluyoruz" veya "Bugün Ne Tasarladım" kategorilerinden birine konu açarak paylaşabilirsin. :)

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,789Kullanıcılar