ÇÖZÜM BEKLİYOR Çin Menşeili Oyun Türkçeleştirme Ve Geliştirici Ekip Arıyorum

arwale

https://dunyamc.com
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
dunyamc.com
Şimdi oyundan bahsedeyim , oyun 1GB boyutunda güzel grafiklere sahip bir pc mmo rpg tarzı dungeon oyunu

Görüntüleri göstereyim içerik gizliliği dolayısıyla sadece ciddi anlamda vakit ayırıp beraber projeyi tamamlayacak insanlar gerekli

Oyun dosyaları , veritabanı , sunucu dosyaları vb herşeye sahibim. Sadece Türkçeleştirilecek ve editlenecek. Geri kalan hazır :)

Oyun zamanında çin , taylandda açılıp kapatılmış şuan hakları varmı kimsenin bilmiyorum , herhangi bir ülkede yayında değil.

GÖRSEL

ekpbmrk.png

Karakter Açılış Kısmını Türkçeleştirdik
Oyunun heryerini editleyebiliyorum , Görsel + Text + Ses %40 türkçeleştirdim.
Videodan az çok grafikleri anladınız diye düşünüyorum. Gelelim oyunun olayına

Oyunda çeviri vb derken uzun vakitler geçirdiğim için tamamıyla çözdüm sayılır ama hala yeni şeyler var
Oyun çince + vietnamca ve çeviriler önce google çeviri daha sonra oyun içinde eşyanın olayını öğrenip ona göre çevirisini yapıcam.
50 Bin satırlık item+ 40bin satır NPC ve mob ismi çevirdim.
Ciddi anlamda uğraşırım diyen arkadaşlarla yoluma devam etmek istiyorum.

unknown.png

Oyunda Dungeon + Parti sistemi klan sistemi var .
Bosslar tüm oyunculara açık ve saatleri geldiğinde tüm oyuncular aynı anda girip saldırabiliyorlar .
Klan savaşlarları ve klan arenası var .Ana şehirin Yönetimini ele geçirmek klanların amacı bunun için savaşa katılıyorlar
20 den fazla otomatik etkinlik var
BDO Tarzı pazar sistemi var oyuncular itemlerini satabiliyor

Video

Daha fazla birsürü özellik var oyun hiç bitmiyor sonsuz bir gelişme sunuyor
Ciddi detay isteyen arkadaşlar Discord dan ekleyip yazabilirler teşekkürler.

Arwale#2906

Oyun geliştirme bittikten sonra patent alınıp ortaklık noterde belgelenip bu şekilde kurumsal yola çıkılacaktır .
Basit pvp server kapasitesinde değil bu tarz oyunların aşırı bağımlıları var ve ekip arıyorum tamamen bitirmek için.
iyi forumlar

5,689Konular
16,883Mesajlar
9,783Kullanıcılar
ctmhomestyleSon üye