Bugün Tasarladığım Site

Kayra Çankaya

Potterhead
Moderatör
Ben çok beğendim,ellerinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Normalde eleştiri yapmıyorum yapınca alınıyorlar ama madem olumlu/olumsuz yorum sordun yapayım.

Tasarım genel olarak güzel olmuş eline sağlık.

Eleştirilere gelecek olursak Karamsar bir tema olmuş 5 bölüm şeklinde tasarlamışsın 3 koyu 2 açık yaparsan çok daha hoş olacaktır birde düz siyah yerine bir tık açık ton kullanırsan iyi olur.

Ayrıca iletişim bölümünde inputları eşitleyip ortalarsan ve arka plana bir görsel koyarsan hafif transparent şekilde iletişim bölümü hoş duracaktır.

Son olarak kutuların kenarlarını yumuşatırsan 3 veya 5 olacak şekilde bir radius verirsen çok daha tatlı ve hoş durur. Sosyal medya ikonları da bir garip duruyor onları da circle veya kare içine yerleştirerek yaparsan gene kenarları yumuşak şekilde tadından yenmez.

footer daki alt menüyü kaldırmanı öneririm birde copyright sola yaslı olsun. Tasarıma genel olarak bakınca büyük ihtimal alta kaydırırken header pencere üstüne yapışarak gelecek bu yüzden ekstra footer'da alt menüye gerek yok. Tekrardan eline sağlık :)

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Site olarak tasarım gayet hoş. Elinize sağlık. Ancak mesleğe ve bu mesleğe göre trendlere pek uygun değil gibi. Düğün fotoğrafçıları artık yoğunlukla çok açık tonlarda tasarım kullanıyor. Siyah olanlar daha çok iç karartıyor, konsepte temaya pek uygun gelmiyor. Bir ürün fotoğrafçısı vb için kullanılsa daha uygun olabilir.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,804Kullanıcılar